گروه فردا در چهارمین نمایشگاه خودروی تهران یک سواری و کامیونت جدید رونمایی می‌کند

دست پر خانواده "گروه صنعتی فردا" در شهر آفتاب

نویسنده: تحریریه اتومبیل فارسی پنج شنبه، 22 ارديبهشت 1401
لوگوی خودروسازی فردا لوگوی خودروسازی فردا


گروه صنعتی فردا، همزمان در اولین حضور خود در نمایشگاه خودرو تهران با خانواده ای از محصولات سواری و تجاری حضور خواهد داشت.


فرداموتورز كه در سال گذشته دو محصول جدید را به بازار خودرو عرضه كرده است، در جدیدترین نمایشگاه خودرو تهران نیز با سبد كامل محصولات خود حضور خواهد داشت. علاوه بر این، دیگر برندهای گروه صنعتی فردا در حوزه ماشین آلات و خودروهای تجاری و قطعات نیز در شهر آفتاب حضور خواهند داشت.


فردا دیزل، تولید و عرضه كننده ماشین آلات سنگین و تجاری، دیگر عضو خانواده گروه صنعتی فردا، در اولین حضور خود در عرصه نمایشگاه‌ها، با محصولاتی نظیر لودر و كامیونت به استقبال مخاطبان می رود. شرکت تأمین قطعات فردا نیز كه در سال 1400 با هدف تأمین و داخلی سازی قطعات خودرویی، تجاری و ماشین آلات راه سازی فعالیت خود را آغاز کرده، دیگر عضو این خانواده است كه در نمایشگاه حاضر خواهد شد.


محمدرضا آریان نژاد، مدیر بازاریابی این شركت، با اشاره به تجربه‌های خوبی كه این گروه خودرویی طی سال‌های گذشته با برگزاری رویدادهای متنوع در تعامل با مخاطبان خود به دست آورده، گفت: «علاقمندان محصولات فردا موتورز در نمایشگاه خودرو تهران می توانند علاوه بر ملاقات نزدیك با این خودروها، از امكان تست آن‌ها نیز بهره برده و توانمندی محصولات فردا موتورز را بسنجند.»


او افزود: علاوه بر برنامه‌های خاص فردا موتورز برای نمایشگاه خودرو تهران، مخاطبان برند ما می‌توانند منتظر شگفتانه گروه صنعتی فردا در این رویداد نیز باشند!


برای بازدید محصولات گروه صنعتی فردا می‌توانید از تاریخ 27 لغایت 30 اردیبهشت ماه به سالن A5 مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب مراجعه بفرمایید.

 

در همین زمینه

بیشتر بخوانید

شبکه‌های اجتماعی

تلگرام اتومبیل فارسیآپارات اتومبیل فارسیاینستاگرام اتومبیل فارسییوتیوب اتومبیل فارسیتلگرام اتومبیل فارسی

14010204

Gif automobile Farsi 325 90

MVM 14010209

پیشنهاد اتومبیل فارسی

No Internet Connection