شبکه‌های اجتماعی

تکرار موفقیت چری در صادرات به عنوان برترین صادر کننده خودرو
Automobile Farsi - Chery Pro Models

داده‌های فروش چری در نیمه اول سال 2021 منتشر شد

 

 

به تازگی چری داده های فروش خود را برای نیمه اول سال منتشر کرده است. در ماه ژوئن ، چری 73،098 دستگاه خودرو فروخت، که رشد سالانه 58.3 درصدی را نشان می دهد و همچنان روند رشد سریع امسال را حفظ می کند. از ژانویه تا ژوئن، چری 424457 دستگاه خودرو فروخته است که رشد سالانه 80.4 درصدی را نشان می دهد.


در بازارهای خارج از کشور، فروش محصولات چری امسال تقریبا هر ماه دو برابر یا حتی چهار برابر شده است. ازماه ژانویه تا ژوئن، چری در مجموع 118،743 وسیله نقلیه صادر کرده است که در مقایسه با سال گذشته 168.4 درصد افزایش داشته و از صادرات 114،000 وسیله نقلیه در سال گذشته فراتر رفته و رکورد جدیدی را ثبت کرده است. از ماه فوریه، حجم صادرات خارج از کشور به یک نرخ رشد "تهاجمی" از سال گذشته 117.3٪، 101.9٪، 312.5٪ ، 256.5٪ و 243.2٪.( در ماه‌های فوریه، مارچ، آپریل، می و ژوئن ) رسیده است.

 

چری همچنین جزو 10 برند اول بازار برزیل از نظر فروش قرار دارد. حجم فروش چری با افزایش 207 درصدی نسبت به سال گذشته به رکورد جدید 1.88 درصد از سهم بازار بزرگ برزیل رسیده است. همچنین در بازار روسیه چری همیشه یک رشد سریع داشته و حجم فروش آن در ماه ژوئن 348 درصد افزایش داشته است و همچنین در کشور شیلی شاسی بلندهای چری در 6 ماه متوالی با سهم بازار 11.7 درصد در رتبه اول قرار دارد.

 

رونق فروش محصولات برند چری در سرتاسر جهان در بر گیرنده بسیاری از عوامل است، تولید مدل‌های جدید، سبک و طراحی هوشمند و شیک و پلتفرم به روز با فناوری‌های پیشرفته بسیاری از مصرف کنندگان را به خود جلب می‌کند که ماحصل آن مدل‌های موفق تیگو7 پرو و تیگو8 پرو است. عامل دیگر سیستم ویژه خدمات پس فروش ویژه چری است که با شعار 24 ساعته و 7 روز هفته به مشتریان خدمت رسانی می‌کند و توانسته بیش از 1500 فروشگاه خدمات در سرتاسر جهان ایجاد کند و بر اساس سنجش جی دی پاور معتبرترین موسسه سنجش کیفیت در بازار چین این برند موفق به کسب رتبه دوم شده است.


در نیمه دوم سال، مدل های جدید سری PRO چری در بازارهای اصلی مانند آمریکای جنوبی، خاورمیانه و آفریقا به بازار عرضه می‌شوند و ما معتقدیم که عملکرد برجسته‌تری در بازار خواهند داشت. در آینده، طبق استراتژی "Double 50" چری ، تا سال 2025 ، هدف استراتژیک صادرات 500000 وسیله نقلیه و ارزش صادراتی 5 میلیارد دلار آمریکا محقق خواهد شد.


درباره برند چری :
چری یک برند مستقل خودروسازی چینی هست که علاوه بر پایگاه‌های تحقیق و توسعه در جهان دارای یکی از قوی‌ترین مراکز تحقیق و توسعه تولید موتور، شاسی و سیستم انتقال قدرت است که بیش از 5500 عضو دارد. همچنین چری اولین شرکت خودروسازی چین است که قطعات سی.کی دی، موتور و فن آوری‌های خودرویی را صادر نموده است. تا کنون چری بیش از 9 و نیم میلیون دستگاه اتومبیل را به فروش رسانده و به بیش از 80 کشور صادر کرده است. 18 سال متوالی است که چری برترین صادر کننده خودرو از کشور چین است و رتبه اول را کسب می‌کند.

 

نظر دهید


در همین زمینه