شبکه‌های اجتماعی

فروش فوری ایران خودرو ویژه مادران بدون قرعه کشی
اتومبیل فارسی - پژو 207i

مرحله سوم فروش فوق‌العاده برگزار می‌شود؛


سومین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو ویژه مادران از روز سه شنبه (۱۶ فروردین) با عرضه ۶ محصول آغاز خواهد شد. در این طرح مادرانی که فرزند دوم و مابعد آن‌ها پس از تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰ متولد شده‌اند می‌توانند در این طرح ثبت نام کنند.

خودروهای عرضه شده در این مرحله پژو ۲۰۶ تیپ ۳ سقف شیشه‌ای، پژو پارس سال، پژو پارس ELX با موتور TU۵، رانا پلاس سقف شیشه‌ای و پژو ۲۰۷ سقف شیشه‌ای است.


در راستای تکریم خانواده و همچنین ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در تاریخ 19 آبان ماه 1400 از سوی مجلس شورای اسلامی، شرکت ایران خودرو برای مادرانی که فرزند دوم خود یا بعد از آن را پس از این تاریخ به دنیا آورده‌اند امکان ثبت نام یک دستگاه خودرو را فراهم کرده است.


واجدین شرایط می توانند از ۱۶ فروردین به مدت دو روز با مراجعه به سایت فروش ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. در صورتی که تعداد متقاضیان مشمول کم‌تر از ظرفیت پیش بینی باشد، برای تمامی مادران امکان واریز وجه فراهم خواهد بود.

 

شرایط بخش‌نامه فروش

1. به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می‌گیرد.

2. متقاضی ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) است.

3. حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) در شرکت‌های ایران خودرو و سایپا 48 ماه است.

4. امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتى مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد.

5. متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی نماید و لازم است از کارت‌های بانکی به نام خود برال واریز وجه استفاده نماید. همچنین شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام خود متقاضی باشد.

6. ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.

7. کد نمایندگی که در مرحله دوم و در زمان واریز وجه دوم توسط متقاضی انتخاب می‌شود، می‌بایست با آدرس و کد پستی متقاضی در یک استان باشد.

8. انتخاب‌شدگان در طرح‌های قرعه‌کشی قبلی امکان شرکت در این طرح فروش را نخواهند داشت.

9. انتقال حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه‌کشی به اشخاص ثالث ممنوع است.

10 . گارانتی خودرو پس از 5 ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می‌شود و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل 1,000 کیلومتری خودرو نیز الزامی است.

نکته 1: برای متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی (نصب برروی خودرو) امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

نکته 2: کسانی که فاقد گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) و یا دارای پلاك انتظامی فعال باشند و در این طرح ثبت نام کنند، ضمن کان لم یکن تلقی شدن ثبت نام تا 3 سال امکان ثبت نام درکلیه طرح‌های فروش آتی محصولات شرکت ایران خودرو را نخواهند داشت.

نکته 3: در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

AutomobileFa ikco products special sale plan for mothers 16farvardin1401

 

نظر دهید