از سوی بهمن موتور

طرح فروش نقدی و قیمت جدید وانت کارا و پیکاپ کاپرا 2 - مهر 1400

نویسنده: یگانه دشتی پنج شنبه، 29 مهر 1400
اتومبیل فارسی - وانت کارا و پیکاپ کاپرا 2 اتومبیل فارسی - وانت کارا و پیکاپ کاپرا 2

 

 

 فروش نقدی وانت کارا 2000 سی‌سی و پیکاپ کاپرا 2 با قیمت قطعی به صورت اینترنتی و به تعداد محدود از روز شنبه 1400/08/01 ساعت 10 صبح آغاز و تـا روز شنبه 1400/08/08 ساعت 16 یا تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

 

در این شرایط فروش بهمن موتور سه محصول کارا تک کابین را با قیمت مصوب 251.000.000 تومان، کارا دو کابین با قیمت 269.000.000 تومان و و کاپرا2 را با قیمت 569.000.000 تومان عرضه کرده است.


در این شرایط فروش وانت کارا تک و دو کابین در سه رنگ سفید، نقره‌ای و نقرآبی و وانت کاپرا 2 نیز تنها در رنگ سفید عرضه شده است. 

 

در طرح مذکور، وانت کارا مورد نظر به سیستم تهویه مطبوع، کیسه هوای ایمنی (سرنشین+راننده ) و سیستم رادیو پخش USB مجهز می باشد. ضمن اینکه طراحی صندلی و سقف کاذب و افزوده شدن قفل مرکزی از دیگر تغییرات این خودرو محسوب می شود.

همچنین سیستم انتقال قدرت دو دیفرانسیل با قابلیت کنترل الکتریکی درگیری دیفرانسیل جلو، سیستم راهیاب با نقشه کامل ایران، دوربین عقب، کنترل سیستم مالتی مدیا از طریق فرمان و کیسه هوای ایمنی (سرنشین +راننده) از مشخصات این وانت کاپرا به شمار می آید.

 

متقاضیان خودرو می توانند برای استفاده از شرایط فروش صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق آدرس www.bahman.ir اقدام نمایند. نکته قابل توجه این است که شرکت بهمن موتور قیمت برخی محصولات خود مانند وانت کارا را به دلیل تغییر روند محاسبه عوارض گمرکی بر ورادات اجزای منفصله خودروها، افزایش داده است.

 

 

در همین زمینه

بیشتر بخوانید

شبکه‌های اجتماعی

تلگرام اتومبیل فارسیآپارات اتومبیل فارسیاینستاگرام اتومبیل فارسییوتیوب اتومبیل فارسیتلگرام اتومبیل فارسی

oilpack

AutomobileFarsi NewArrizo5T

پیشنهاد اتومبیل فارسی

No Internet Connection