شبکه‌های اجتماعی

تست درایو خودروهای تویوتا در پیست اختصاصی ایرتویا
روتیتر

شرکت ایرتویا نماینده انحصاری خودروهای تویوتا در ایران، در اقدامی به زودی برنامه تست درایو خودروهای تویوتا را در پیست اختصاصی خود شروع خواهد کرد. لازم به ذکر است پیش از این نیز شرکت ایرتویا به عنوان شرکتی پیشرو، برنامه تست درایو خودروهای تویوتا را برای اولین بار در کشور با نام "جمعه ها در ایرتویا" به اجرا گذاشته بود.
ایرتویا همواره رضایت‌مندی مشتریان را رسالت اصلی خود قرار داده و در این راستا موفق به کسب چندین دوره "رتبه اول در رضایت‌مندی مشتریان" شده است این بار نیز با رعایت استانداردهای جهانی شرکت مادر در زمینه راه اندازی و اجرای تست درایو در اقدامی نوآورانه با طراحی و ساخت پیست اختصاصی امکان برگزاری تست درایو را برای عموم مردم شروع خواهد کرد.
از ویژگی‌های این پیست می‌توان به بخش‌هایی جهت تست هندلینگ، ترمز، شتاب‌گیری و ... اشاره کرد. متقضایان می‌توانند و با راهنمایی و آموزش کارشناسان متخصص این شرکت لذت رانندگی با برترین خودروهای جهان را تجربه نمایند.
همچنین علاقه‌مندان می‌توانند آخرین اخبار مربوط به برگزاری تست درایو را در سایت irtoya.com و یا در صفحه رسمی ایرتویا در شبکه اجتماعی اینستاگرام به نشانی @irtoyaco دنبال نمایند.

 

نظر دهید


در همین زمینه