توسط اداره کل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت منتشر شد

فهرست جدید باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای تولید داخل ویژه تیر ماه 1400

نویسنده: تحریریه اتومبیل فارسی یکشنبه، 07 شهریور 1400
اتومبیل فارسی - خط تولید خودرو اتومبیل فارسی - خط تولید خودرو

 

 

گزارش ارزیابی و ارزشیابی خودروهای ساخت داخل در تیر 1400 توسط اداره کل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت منتشر شده است. بر اساس آخرین گزارش ارزیابی کیفی انجام شده در تیرماه 1400، سه خودرو شامل یک خودروی سبک و 2 خودروی سنگین موفق به کسب 5 ستاره کامل کیفی شدند.

 
در تیرماه 1400 در گروه خودروهای سبک، بخش وانت و در کلاس قیمتی 2، وانت‌های کارا ۲۰۰۰ تک کابین تیپ ۳ و وانت کارا ۲۰۰۰ دو کابین تیپ ۳ از تولیدات شرکت بهمن موتور و خودرو سایپا ۱۵۱ شرکت سایپا بن‌رو موفق به کسب 3 ستاره کیفی شده‌اند.

همچنین وانت‌های نیسان تک سوز آپشنال و نیسان دوگانه سوز آپشنال از محصولات شرکت زامیاد هر کدام یک ستاره کیفی به دست آوردند.

 

 

در گروه سبک، بخش سواری و در کلاس قیمتی یک، خودرو تیگو 7 تولید شده در شرکت مدیران خودرو سه ستاره کیفی دریافت کرده است. همچنین در کلاس قیمتی 2، هایما S7 اتوماتیک ایران خودرو خراسان چهار ستاره کیفی را از آن خود نمود.

جک S5 و جک S3 تولیدی کرمان موتور در این کلاس قیمتی 3 ستاره‌ دریافت کردند. همچنین SWM G01 شرکت سیف خودرو، تیگو 5 و آریزو 5 توربو مدیران خودرو نیز 3  ستاره کیفی به دست آوردند.

 

در این گروه و این کلاس قیمتی ام‌وی‌ام X33S نیز دو ستاره کسب کرد. در لیست قیمتی سه نیز برلیانس H330 اتوماتیک پارس خودرو 3 ستاره کیفی کسب کرد.

 

 

تولید 6 خودرو سواری با 4 ستاره کیفی در تیر 1400

همچنین در کلاس قیمتی چهار، دنا پلاس توربو اتوماتیک شرکت ایران خودرو 5 ستاره کامل کسب کرد و خودروهای پژو 207i، پژو 207i اتوماتیک، دنا پلاس، پژو 207i اتوماتیک با سقف شیشه‌ای شرکت ایران خودرو نیز هر کدام چهار ستاره کیفی به دست آوردند.

در این کلاس قیمتی رانا پلاس، پژو 206 و دنا همگی از محصولات ایران خودرو سه ستاره کیفی را از آن خود کردند و پژو پارس اتوماتیک ایران خودرو کرمانشاه نیز سه ستاره‌ای شدند.

 

در این کلاس، سمند و سورن پلاس ایران خودرو تبریز، پژو پارس ایران خودرو خراسان ، پژو پارس ایران خودرو کرمانشاه، پژو پارس ایران خودرو، پژو پارس ایران خودرو مازندران، پژو پارس ایران خودرو فارس همگی 3 ستاره کیفی را از آن خود کردند.

همچنین پژو 405 ایران خودرو خراسان و پژو پارس صنایع خودروسازی فردا نیز سه ستاره کیفی کسب کردند.

 

در کلاس قیمتی پنج نیز کوییک سایپا 4 ستاره به دست آورد. در این سطح قیمتی کوییک R پارس خودرو، تیبا 2 شرکت سایپا و همچنین ساینای پارس خودرو موفق به دریافت 3 ستاره کیفی شدند.

ساینا شرکت سایپا سیتروئن و تیبا شرکت سایپا سیتروئن نیز 3 ستاره دریافت نمودند. ساینا پلاس و تیبا پلاس شرکت سایپا سیتروئن و ساینا S7 پارس خودرو نیز موفق به دریافت سه ستاره کیفی شدند.

 

AutomobileFa report of local car quality Tir1400

 

 

 

در همین زمینه

بیشتر بخوانید

شبکه‌های اجتماعی

تلگرام اتومبیل فارسیآپارات اتومبیل فارسیاینستاگرام اتومبیل فارسییوتیوب اتومبیل فارسیتلگرام اتومبیل فارسی

oilpack

AutomobileFarsi NewArrizo5T

پیشنهاد اتومبیل فارسی

No Internet Connection