چه کسانی آینده را بهتر ترسیم کردند؟

برندگان مسابقه طراحی خودرو مفهومی MVM معرفی شدند

نویسنده: تحریریه اتومبیل فارسی یکشنبه، 07 شهریور 1400
اتومبیل فارسی- پوستر مسابقه طراحی خودرو کانسپت مدیران خودرو اتومبیل فارسی- پوستر مسابقه طراحی خودرو کانسپت مدیران خودرو

 

شرکت مدیران خودرو در تاریخ 12 شهریور 1400 برندگان مسابقه طراحی خودرو مفهومی خود را با انتشار یک ویدیو در اکانت رسمی اینستاگرام آن شرکت معرفی نمود. مسابقه‌ای که در 21 آبان ماه 1399 با شعار آینده را ترسیم کن آغاز و در 21 دی ماه 1399 به پایان رسید و در طول برگزاری آن 400 اثر در لندینگ پیج آن بارگذاری شد.


بعد از معرفی کمپین، صاحبان 10 اثر برتر به پرزنت آثار خود پرداختند. در مرحله بعد اعضای هیئت داروان که جمعی از متخصصان طراحی خودرو ساکن در داخل یا خارج از کشور بودند به بیان نظرات خود در مورد سطح برگزاری مسابقه و کیفیت آثار پرداختند. آنان ضمن رضایت از کیفیت آثار ارسالی اعلام نمودند با تداوم روند برگزاری این مسابقات در آینده امکان ارتقاء سطح برگزاری مسابقه نیز دست یافتنی خواهد بود.


ناصحی، سرپرست بازاریابی شرکت مدیران خودرو با اعلام هدف برگزاری این مسابقه که ایجاد حس رقابت سالم در میان علاقه مندان و متخصصان صنعت خودرو در دوره تحریم و اثبات اینکه تجربه، تخصص و مهارت متخصصان ایرانی با تحریم، مرز و جغرافیا محدود نشده بلکه همواره در حال پیشرفت است؛ عنوان کرد: شرکت مدیران خودرو بسیار علاقه مند به برگزاری جشن رسمی، فیزیکال با حضور صاحبان 10 اثر برتر را داشت که به خاطر محدودیتهای کرونایی امکان پذیر نشد. در انتها سه نفر برتر این مسابقه به ترتیب زیر معرفی شدند:


1-آقایان: حمید گلستانی فر و مرتضی آلاد
2-آقایان: مهدی نوروز زاده و مهدی مسجدی
3- آقای سید احسان سید احمد


برندگان محترم جهت اخذ جوایز مسابقه منتظر تماس شرکت مدیران خودرو در روزهای آتی باشند.

 

 

در همین زمینه

بیشتر بخوانید

شبکه‌های اجتماعی

تلگرام اتومبیل فارسیآپارات اتومبیل فارسیاینستاگرام اتومبیل فارسییوتیوب اتومبیل فارسیتلگرام اتومبیل فارسی

90 325 اتومبیل فارسی

Gif automobile Farsi 325 90

AutomobileFarsi FOWNIX 325x90

پیشنهاد اتومبیل فارسی

No Internet Connection