شبکه‌های اجتماعی

خرید یک دستگاه بوگاتی شیرون سفارشی به عنوان کادوی ولنتاین!
اتومبیل فارسی - بوگاتی شیرون آلیس

بوگاتی شیرون آلیس! 

 


تازه‌ترین محصول منحصر بفرد بوگاتی که توجه رسانه‌ها را جلب کرده، یک دستگاه شیرون اسپرت سفارشی با ترکیب رنگ جذاب است. گفته می‌شود این خودرو به مناسبت ولنتاین و توسط یک مرد ثروتمند انگلیسی برای همسرش خریداری شده است؛ هدیه‌ای که دست‌کم ۳.۳ میلیون دلار هزینه داشته است.

شاهکار بوگاتی با لقب آلیس (برگرفته از نام همسر مشتری ثروتمند) شناخته شده و فرد خریدار آن را از نمایندگی H.R. Owen لندن سفارش داده است. همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، به واسطه رنگ رز ابریشمی و سفید مات، آلیس جلوه خاصی پیدا کرده و بسیار زیبا دیده می‌شود. بوگاتی می‌گوید این رنگ جدید بوده و اولین بار است که از آن استفاده می‌کند.

 

 

      بخوانید >  ثبت رکود جدید سرعت توسط بوگاتی شیرون

 


در داخل کابین شاهد بهره‌گیری گسترده از چرم و آلکانتارا با رنگ خاکستری هستیم. لوگوی آلیس موجود روی پشت‌سری و بخش پایینی چارچوب در هم تاکید می‌کند این شیرون اسپرت، کاملا متفاوت و اختصاصی است.

کن چو (Ken Choo) مدیرعامل نمایندگی H.R. Owen در رابطه با این سوپر اتومبیل خاص گفته: «ما افتخار می‌کنیم که نقشی مهم در ارتباط دادن مشتری به این شیرون اسپرت فوق‌العاده ایفا کرده‌ایم. فرد خریدار به سراغ ما آمد و نظراتش را درباره شکل ظاهری آن ارائه نمود. ما خرسندیم که سطح گسترده‌ لوازم جانبی و لیست بلند آپشن‌ها اجازه خلق طرح‌های جاه‌طلبانه را می‌دهد. این باورنکردنی است که هر بوگاتی به شیوه‌ای متفاوت ساخته می‌شود و مالک شانس آن را دارد که خودروی جدیدش را مطابق با سلیقه شخصی خود سفارش دهد.»

 

حتما می‌دانید بوگاتی جزو شرکت‌هایی است که بیشترین میزان شخصی‌سازی را برای مشتریان فراهم می‌کند. این امر سبب شده تا هر مدل تولیدی ضمن تطابق کامل با سلیقه و نیازهای خریدار، به یک محصول منحصر بفرد تبدیل شود. بوگاتی شیرون نسخه هرمس که توسط مانی خوشبین خریداری شده، حاصل همین سیاست کمپانی مولشایمی است.

ناگفته نماند شیرون اسپرت از شاسی ارتقا یافته برخوردار بوده و هندلینگ بهتری دارد. این نسخه در مقایسه با شیرون استاندارد از قطعات فیبرکربنی بیشتری سود می‌برد، به همین جهت وزن آن حدود 18 کیلوگرم سبک‌تر است. از لحاظ پیشرانه این نسخه تفاوتی با مدل استاندارد ندارد و موتور 8 لیتری 16 سیلندر آن می‌تواند 1479 اسب بخار قدرت تولید کند.

 

 

 

نظر دهید