شبکه‌های اجتماعی

اتومبیل فارسی - کی ام سی T8
با موعد تحویل 90 روز کاری

 

بخشنامه فروش پیکاپ T8 ویژه اردیبهشت 1402 از سوی شرکت کرمان موتور منتشر شد.


کرمان موتور شرایط فروش اقساطی خودرو کی‌ام‌سی T8 را با تحویل ۹۰ روزه اعلام کرد. این بخشنامه از تاریخ شنبه 30 اردیبهشت ماه 1402 تا زمان تکمیل ظرفیت فعال خواهد بود. 


بر اساس اعلام روابط عمومی کرمان موتور قیمت این خودرو یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان تعیین شده است که با پیش پرداخت یک میلیارد تومانی از سوی خریدار عرضه خواهد شد. مابقی مبلغ خودرو در اقساط 12 ماهه به مبلغ 779.193.300 تومان قابل پرداخت خواهد بود.


همچنین بر اساس اعلام کرمان موتور خرید این خودرو در رنگ‌های سفید، مشکی، قرمز و آبی زنگاری و با مدل 1402 انجام خواهد شد. همچنین سود تاخیر ۳ درصد برای خریداران این خودرو در نظر گرفته شده است.

گفتنی است رویه فروش و قیمت گذاری پیکاپ ها جزو دستورالعمل شورای رقابت نیست.

 

KMC T8 که در اصل محصول جک موتورز چین است با همکاری مراکز طراحی ایتالیا و ژاپن جک طراحی شده و مبنای طراحی آن نیز پیکاپ جک T6 بوده است. جک T8 در دو نسخه معمولی و کشیده در چین عرضه می‌شود. طول، عرض و ارتفاع این اتومبیل در نسخه معمولی 5325، 1880 و 1830 میلی‌متر است. همچنین فاصله دو محور این نسخه 3090 میلی‌متر است که در نسخه کشیده فاصله دو محور آن به 3380 میلی‌متر می‌رسد و کرمان موتور نسخه معمولی این محصول را به بازار عرضه خواهد کرد. 

در بخش پیشرانه و جعبه‌دنده، KMC T8 به یک پیشرانه 2 لیتری توربوشارژ مجهز است که توانایی تولید 174 اسب بخار قدرت و 290 نیوتن‌متر گشتاور را دارد. این پیشرانه تنها با جعبه دنده 6 سرعته دستی عرضه می‌شود. سیستم انتقال قدرت به کار رفته در KMC T8 قابلیت تنظیم در سه حالت دیفرانسیل جلو، دو دیفرانسیل سبک و دو دیفرانسیل سنگین را دارا است.

 

 

 

نظر دهید