شبکه‌های اجتماعی

از فن آوری تا نبوغ تیگو8  پرو
Automobile Farsi - Tiggo 8 Pro

مروری بر پرچم‌دار بزرگ‌ترین صادرکننده سواری چین

 

در سال 1999 ، اولین سدان چری خودرو از خط مونتاژ خارج شد. پس از بیش از 20 سال توسعه ، خودروهای چری به بیش از 80 کشور جهان صادر شده است. این شرکت 10 کارخانه تولیدی و شبکه ای از بیش از 1500 مرکز فروش و خدمات در سراسر جهان تاسیس کرده است، مجموع تجمعی بیش از 1.65 میلیون خودرو را صادر کرده و در 17 سال متوالی رتبه نخست را در حجم صادرات فروش خودروهای سواری چینی کسب کرده است.


اگر مرسدس بنز را اولین رهبر در صنعت خودرو باشد، چری اولین پیشرو در بین برندهای چینی است. لذا می‌توان گفت داشتن فناوری و ارتقاء آن دلیل اصلی پیشرو بودن می‌تواند باشد.


به عنوان نمونه، برند چری اخیراً مدل TIGGO8 PRO را معرفی کرده است. این مدل به عنوان SUV پرچمدار از نظر طراحی و کیفیت محصول به ارتفاعات جدیدی برای برندهای چینی رسیده است. به نوع این خودرو دارای پختگی و اعتبار است که حتی خود را یکی از رقیبان مرسدس GLC می‌داند و به نوعی در مقابل این نام خود را بازنده نمیبیند.


همه ما خودروهای وارداتی را دوست داریم چون کیفیت آن‌ها در طول زمان توسط برند و مدل‌های گوناگون برای ما اثبات شده و به نوعی در مقابل برندهای جدید اطمینان بیشتری داریم. اما تیگو8 پرو در واقع یک خودروی جهانی است که آزمایش خود را به خوبی پس داده و اثبات کرده است. این خودرو برای مطابقت با استانداردهای تست آب و هوا در مناطق مختلف، نیاز به سازگاری محصول هدفمند بر اساس محیط های مختلف در بازارهای مختلف در سراسر جهان، به ویژه در شرایط شدید مانند سرمای شدید و گرمای شدید دارد.TIGGO8 PRO در روسیه، عربستان سعودی، برزیل و دیگر مناطق فروش خوبی داشته که نمایانگر سه محیط شدید سرما، گرمای شدید و رطوبت شدید هستند. می‌توان گفت که کیفیت آن کاملاً در برابر محیط های سخت مقاومت کرده است.

 

ایجاد ظاهر عالی از تمرکز بر جزئیات خوب ناشی می شود

حتی برای برند مرسدس بنز نیز بسیار سخت است که تمامی محصولات آن درجه یک در نظر گرفته شوند و برای رسیدن به این هدف گام به گام حرکت می‌کنند. اما شرکت چری برای رسیدن به هدف تولید محصولات ممتاز تلاش‌های بسیار داشته و پلتفرم‌های جدیدی را تولید کرده است که نمود آن را در تیگو8 پرو می‌توان دید که از جدیدترین سبک طراحی خانواده چری با نام LIFE IN MOTION 3.0 استفاده نموده که با ظاهری خاص و پخته و توجه به جزئیات حس مصرف کننده را به طور قابل توجهی ارتقاء می‌بخشد.


در یک خودروی لوکس توجه به جزئیات از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که می‌توان آن را در تیگو8 پرو دید، به عنوان مثال جلوپنجره ماتریسی نقطه ایی جدید به صورت شعاعی و از طرحی شبیه به الماس استفاده می‌کند و علاوه بر حس طراحی بالا ، یک سبک لوکس منحصر به فرد را به ارمغان می‌آورد.


یکی دیگر از مواردی که باید به آن اشاره کرد، طراحی مجموعه نورپردازی است. چراغ‌های جلوی LED جدید با چراغ های روشنایی روز و چراغ های راهنمای داینامیک، با نوارهای داخلی که به شکل تیغه های تیز شکل شده اند و نوارهای نور داخل چراغ های عقب در یک آرایه الماس کریستالی چیده شده اند و حس ظریفی را از بیرون ایجاد می‌کنند. در طول سفر، درجه و درجه تمایز عالی بی عیب و نقص است ، چه زمانی که چراغ پیچ روشن است یا چراغ‌های جلو در شب روشن هستند.

 

AutomobileFarsi 2020 Phoenix Tiggo8 Pro 2

فضای داخلی لوکس لذت های حسی متعددی را به شما هدیه می‌دهد

تجمل خودروهای لوکس فقط یک تجربه بصری نیست. اغلب شامل یک تجربه دلپذیر چند حسی، مانند حس شنوایی و حس لامسه است. لوکس بودن فضای داخلی TIGGO8 PRO هنوز می تواند در برابر بررسی دقیق مقاومت کند. اول از همه، از نظر جلوه‌های بصری ، از یک طرح اتصال متقابل سه صفحه‌ای بسیار آوانگارد با مساحت زیادی از چرم استفاده می‌کند و باعث می شود حس کلی تکنولوژی لوکس عملاً از صفحه خارج شود.
تجمل خودروهای لوکس فقط یک تجربه بصری نیست. اغلب شامل یک تجربه دلپذیر چند حسی، مانند حس شنوایی و حس لامسه است. با نگاه به داشبورد تیگو8 پرو از یک طرح اتصال متقابل سه صفحه‌ای بسیار آوانگارد با مساحت زیادی از چرم استفاده می‌کند و باعث می شود حس کلی تکنولوژی لوکس بودن پدید آید.

 

در تجربه لمسی، کل خودرو از چرم در مقیاس بزرگ استفاده می‌کند که پنل درها، کنسول وسط و صندلی‌های داخل خودرو را در بر می‌گیرد. تقریباً همه مناطقی که مسافران می توانند بیشتر اوقات با آن تماس بگیرند در نظر گرفته شده است. علاوه بر این، صندلی همچنین دارای یک فرآیند فوم مناسب یک طرح اسفنجی راحت است که به بالشتک پشت اجازه می‌دهد تا جلوه بهتری داشته باشد. این مدل همچنین مجهز به تکیه گاه سر مدل هواپیمای منحصر به فرد است که در نوع خود استرس و فشار را تسکین می‌دهد و از تنظیم چهار جهت جلو، عقب و هر دو طرف و همچنین تنظیم زاویه پهلو صندلی پشتیبانی می‌کند. این امر پشتیبانی چند جهته از گردن را در اختیار مسافران قرار می‌دهد و باعث راحتی بیشتر سوار می‌شود.

 

AutomobileFarsi 2020 Phoenix Tiggo8 Pro engine

طراحی شده با موتور خاص برای تأکید بر قدرت

به عنوان برندی که موتور خود را زودتر توسعه داد ، چری به طور طبیعی موتور درجه یک خود را روی بدنه این SUV پرچمدار قرار داده است. این موتور 1.6TGDI دارای پنج فناوری اصلی است: سیستم احتراق iHEC (هوشمند)، سیستم مدیریت حرارتی با گرمایش سریع، فناوری شارژ سریع با سرعت بالا، فناوری کاهش اصطکاک و فناوری سبک. حتی در سال 2019 در بین ده موتور برتر "قلب چین" قرار گرفت.


تنها از داده های ظاهری می‌توان دریافت که محتوای فنی آن زیاد است. این موتور حداکثر قدرت 197 اسب بخار و حداکثر گشتاور 290 نیوتن متر دارد ، ارقامی که از موتور 2.0T BMW 320 بسیار فراتر رفته است. حداکثر قدرت آن در حد مرسدس بنز GLC260 است. گیربکس 7 سرعته دو کلاچه GETRAG (7DCT) مجهز شده است تا راننده بتواند اعتماد به نفس مخصوص به بدنه خودروهای لوکس را احساس کند.

 

نظر دهید


در همین زمینه