شبکه‌های اجتماعی

ارایه خدمات شبانه‌روزی به مشتریان ایران خودرو
اتومبیل فارسی - بازدید مدیرعامل ایران خودرو از فرآیند اجرای جشنواره امداد نوروزی

بیش از ۵۳ هزار خدمت امدادی تا روز هشتم فروردین ماه

 

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو از طرح امداد نوروزی در مرکز تماس و پایگاه امدادی آزادراه تهران-شمال بازدید کرد و از نزدیک در جریان نحوه امدادرسانی به مشتریان قرار گرفت.


در این بازدید، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو ضمن تقدیر از تلاش امداگران و کارکنان شرکت امدادخودروایران، بر ارایه خدمات شبانه‌روزی به مشتریان با کیفیت مطلوب تاکید کرد.


مهدی خطیبی، بر ارایه خدمت به دارندگان محصولات سایر خودروسازان براساس مسوولیت‌های اجتماعی تاکید کرد و گفت: «باید در راستای ارایه خدمات مناسب‌تر و با کیفیت‌تر به هموطنان، هماهنگی لازم با سایر نهادها و سازمان‌ها نیز صورت گیرد.»


در جریان این بازدید مدیرعامل امدادخودروایران گزارشی از روند امدادرسانی و تجهیز پایگاه‌های امدادی ثابت و سیار به قطعات اصلی ایساکو و تجهیزات و ابزار به‌روز در سطح کشور برای ارایه خدمت به مشتریان توسط ناوگان آموزش دیده و متخصص ارایه کرد.
سید عباس میرحسینی گفت: «امدادخودروایران، امکان ارایه خدمات عمومی مانند پنچری و تعویض زاپاس، باتری کمکی و انتقال خودرو و سوخت رسانی برای محصولات ایران‌خودرو و سایر خودروسازان را فراهم کرده است.»


وی از ارایه بیش از ۵۳ هزار خدمت امدادی تا روز هشتم فروردین ماه خبر داد و گفت: «این عدد با توجه به افزایش سفرهای نوروزی امسال، نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۵۰ درصد و نسبت به قبل از همه‌گیری کرونا ۱۸ درصد افزایش داشته است.»


میرحسینی گفت: «براساس بازخوردهای دریافتی از مشتریان، رضایت بیش از ۹۵ درصد امدادخواهان حاصل شده است.»


وی گفت: «طبق توافقات صورت گرفته، امکان ارایه خدمت به محصولات شرکت‌های مدیران‌خودرو، بهمن و کرمان موتور نیز فراهم است.»


گفتنی است، ایساکو با همکاری شرکت امدادخودروایران با حضور ٣٢٧ نمایندگی کشیک و ٢١٦٠ اکیپ شیفت ثابت و سیار امدادی طرح خدمت‌رسانی نوروز ١٤٠١ را از ٢٥ اسفند آغاز کرده و تا روز ١٤ فروردین ماه در سراسر کشور اجرا خواهد کرد.


هموطنان در صورت نیاز به خدمات خودرویی می‌توانند با سرشماره ۰۹۶۴۴۰ تماس گرفته یا از طریق اپلیکیشن ایساکو و بسپر، از این خدمات بهره‌مند شوند.

 

نظر دهید


در همین زمینه