شبکه‌های اجتماعی

فروش خوب فیدلیتی در عربستان با قیمت 24500 دلار
اتومبیل فارسی - بهمن فیدلیتی

عرضه با قیمت بالاتر و امکانات کمتر

 

 

این روزها یکی از خبرهای خوش صنعت خودرو، ورود خودروی فیدلیتی به بازار خودروی کشور به عنوان یکی از خودروهای جذاب زیر مجموعه گروه چری است که توسط گروه خودروسازی بهمن عرضه شده است.

 

فیدلیتی در بازار چین در دو نسخه X70 به عنوان نسخه استاندارد و دیگری X70S به مشتریان عرضه می‌شود که نسخه X70S از برخی تجهیزات و آپشن‌های بیشتر و ظاهری جذاب‌تر برخوردار بوده و بر همین اساس قیمت بالاتری در مقایسه با نسخه استاندارد آن دارد. خبر خوشحال‌کننده برای خریداران اینکه، نسخه X70S نسخه‌ای است که توسط گروه بهمن به مشتریان عرضه می‌شود.


از جمله مزایای فیدلیتی عرضه آن در دو نسخه 5 و 7 نفره است که تنها تفاوت آن در تعداد صندلی نشیمن و ظرفیت صندوق عقب این خودرو است.

طراحی مناسب بدنه و کابین، وجود سقف پانارومای دو تکه‌ای، صفحه کیلومتر دیجیتال و صفحه نمایش بزرگ 12 اینچی، گارانتی 5 ساله یا 60 ماهه (150 هزار کیلومتر)، آپشن‌های کامل و تجهیزات به روز، ارزان‌ترین نسخه 7 نفره بازار و خدمات پس از فروش گسترده از جمله مزایای این خودرو به شمار می‌رود.
قدرت موتور 155 اسب بخار در دور موتور 5500، گیربکس 6 دنده اتومات دوکلاچه، گشتاور 230 نیوتن در دور موتور 1750 تا 4000 از جمله مشخصات فنی این خودرو است.


از لحاظ قیمتی، خودروی فیدلیتی در کشورهای همسایه ایران از جمله بازار عربستان با بهای 24 هزار و 542 دلار و در بازار امارات با قیمت 18 هزار و 785 دلار و البته با امکانات کمتر به فروش می‌رسد.

 

باید به این نکته توجه داشت که در صورت واردات فیدلیتی از چین به ایران هزینه‌های بیشتری شامل ارزش افزوده 11 درصدی، هزینه پلاک، بیمه، مالیات و تعرفه 23 درصدی واردات، هزینه حمل‌ونقل داخلی بر آن افزوده خواهد شد. در حالی که نسخه 5 نفره این خودرو با قیمتی معادل 655 میلیون تومان و نسخه 7 نفره با بهایی معادل 670 میلیون تومان توسط گروه بهمن به بازار عرضه می‌شود.


مصرف سوخت قابل قبول فیدلیتی به میزان 7.5 لیتر در 100 کیلومتر، موتور 1.5 لیتری توربوی این خودرو متناسب با شرایط آب و هوایی ایران، طراحی جذاب بدنه و تجهیزات داخلی فیدلیتی که این خودرو را در زمره خودروهای مدرن قرار داده، دسترسی آسان به قطعات یدکی این خودرو و تعمیرکاران ماهر حتی خارج از نمایندگی‌های بهمن موتور، قیمت‌گذاری مناسب و همچنین تحویل فوری به همراه پشتیبانی و ارائه سرویس ادواری رایگان به مدت۱سال یا ۲۵هزار کیلومتر(هرکدام زودتر فرا برسد)، ارزش کاری گروه بهمن از عرضه این خودرو به بازار ایران را می‌رساند.

 

 

 

 

نظر دهید


در همین زمینه