شبکه‌های اجتماعی

اصحاب رسانه آریزو 5 توربو جدید را مدرن و ایمن توصیف کردند
اتومبیل فارسی - آریزو 5 توربو جدید

با بررسی این خودرو در پیست آزادی


آریزو 5 توربو جدید خودرویی مناسب و کاربردی برای جوانان است ترکیب موتور 1500 سی سی توربو در کنار گیربکس CVT 9 سرعته جدید آریزو 5 را نسبت به نسل قبل سریع‌تر ساخته است.


شرکت مدیران خودرو هفته گذشته جلسه تست درایو ویژه ای برای اصحاب محترم رسانه جهت تست محصول جدید خود آریزو 5 توربو در پیست آزادی فراهم کرد که آن تست درایو با استقبال خبرنگاران محترم همراه گردید. همچنین آنان از ویژگی های فنی و آپشنی آریزو 5 جدید ابراز رضایت نمودند.


در این تست درایو که با حضور 15 خبرنگار به انجام رسید خبرگان خودرویی علاوه بر آشنایی با تغییرات و مشاهده آپشن‌های جدید خودرو به رانندگی با خودرو و بررسی ویژگی های آن پرداختند. بر اساس نظر اصحاب رسانه تغییرات صورت گرفته در داخل خودرو بنیادی است و آن را برای افرادی که به دنبال خودرویی به روز، مدرن و اسپرت هستند مناسب می سازد. از طرفی وجود فرمان برقی با طرح غربیلک جدید به همراه ترمز دستی برقی و اتوهلد خودرو را برای رانندگی در مسیرهای پر ترافیک شهر بسیار کاربردی کرده است.


همچنین در مقایسه با نسل قبل گیربکس 9 سرعته CVT خودرو را در شتابگیری‌ها سریع‌تر ساخته و نفوذ صدای گیربکس به داخل خودرو را به حداقل رسانده است. همچنین دیسپلی 8 اینچی مجهز به نویگیشن نیز از موارد دیگر مورد توجه خبرنگاران محترم بود.


خودرو آریزو 5 جدید که مدتی پیش در بازار کشور چین عرضه گردید به زودی توسط شرکت مدیران خودرو در بازار ایران عرضه می گردد. این خودرو در مقایسه با نسل قبلی آریزو 5 با تغییرات فنی و آپشنی متعددی همراه گشته است که در نهایت خودرو را سریع تر، کاربردی تر و جوان پسندتر می‌کند.


جهت اطلاع از زمان رونمایی خودرو آریزو 5 جدید و اطلاع از قیمت آن به این لینک مراجعه فرمایید.

 

 

نظر دهید


در همین زمینه