شبکه‌های اجتماعی

رتبه اول رضایتمندی مشتریان از خدمات پس از فروش

 شرکت جهان نوین آریا برای دومین بار پیاپی کسب کرد:

شرکت جهان نوین آریا نماینده رسمی نیسان در ایران، برای دومین بار پیاپی، رتبه اول رضایتمندی مشتریان از خدمات پس از فروش را در ارزیابی سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایرانISQI بدست آورد.
امیر حسن امیری، معاون فروش سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران و خدمات پس از فروش شرکت جهان نوین آریا در ایران خبر داد:
«مطابق با آخرین گزارش سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI)، شرکت جهان نوین آریا موفق شده است یک بار دیگر به صورت متوالی رتبه نخست در زمینه رضایتمندی مشتریان از خدمات پس از فروش را در ميان شرکت های خودرویی در كشور كسب كند.»
در گزارش منتشر شده ، 23 شرکت عرضه کننده خودرو در کشور مورد بررسی قرار گرفته‌اند. طبق گزارش اخیر منتشر شده از سوی این سازمان، شرکت جهان نوین آریا توانست با کسب امتیاز 814 از 1000، نه تنها بالاترین امتیاز را به خود اختصاص دهد بلکه با ثبت رکوردی جدید بالاترین امتیاز را در تمام دوره‌های این ارزیابی ها کسب کند. گفتنی است که هدف‌گذاری وزارت صنعت معدن و تجارت در حوزه ارزیابی رضایتمندی مشتریان از خدمات پس از فروش در سال 96 برای عرضه کنندگان خودرویی امتیاز 750 بوده که عملا نماینده نیسان ژاپن در ایران امتیازی فراتر از این هدف کسب کرده است.
امیری در این باره افزود: پیش از این نیز شرکت جهان نوین آریا طبق گزارش سه ماهه سوم (پاییز) سال 96 ISQI، در زمینه رضایتمندی مشتریان از خدمات پس از فروش، رتبه اول را در بین تمامی شرکت‌های عرضه کننده خودرویی کسب کرده بود. شرکت جهان نوین آریا در سال گذشته پیشرفت خوبی داشته است و با تلاش خود توانسته است در زمینه ارزیابی‌های فروش و خدمات پس از فروش دستاوردهای خوبی داشته باشد. اما این پیشرفت مساله‌ای بی‌سابقه در صنعت خودروی کشور محسوب می‌شود.
شرکت جهان نوین آریا با آگاهی از این‌که شبکه خدمات پس از فروش مناسب و گسترده از پیش نیازهای موفقیت هر شرکت خودرویی محسوب می شود، همواره اهتمام ویژه‌ای به بهبود وضعیت خدمات پس از فروش داشته و با طراحی و پیاده سازی سیستم ها و ارائه خدمات نوین و متمایز طبق استاندارد های شرکت نیسان ژاپن در زمینه خدمات پس از فروش توانسته است به بهترین شکل در جهت رضایت مشتریان گام بردارد.

نظر دهید


در همین زمینه