در راستای اجرای بهینه طرح خدمات نوروزی

نظارت مدیران ایساکو بر ارایه خدمات در تعطیلات ادامه دارد

نویسنده: تحریریه اتومبیل فارسی دوشنبه، 08 فروردين 1401
اتومبیل فارسی - بازدید حضوری از نمایندگی‌های مجازایساکو اتومبیل فارسی - بازدید حضوری از نمایندگی‌های مجازایساکو


مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو، هم‌زمان با موج دوم سفرهای نوروزی، از مسیر مواصلاتی تهران- قم و نمایندگی‌های شهر قم بازدید کرد.

 

بابک سلاجقه، علاوه بر بازدید حضوری از شماری از نمایندگی‌های مجاز، با حضور در مسیر خروجی تهران- قم  نحوه خدمت‌رسانی همکاران امدادخودروایران را مورد بررسی قرار داد.

 

وی ضمن بازدید از نمایندگی‌های کشیک شهر قم، گفت: «بیشتر مشتریان مراجعه‌کننده به تعمیرگاه‌ها در ایام تعطیلات، مسافر هستند، بنابراین باید بهترین خدمات را در اسرع وقت دریافت کنند و تمام تلاش ما این است که خاطره‌ خوشی از خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در اذهان هموطنان بماند.»

 

گفتنی است، علاوه بر نظارت میدانی مدیران ستادی، مدیران دفاتر منطقه‌ای ١١ گانه ایساکو در سراسر کشور نیز ضمن بازدید و پایش، اقدامات و هماهنگی‌های لازم را برای پشتیبانی در راستای تسریع ارایه خدمت به مشتریان به‌عمل می‌آورند.

 

ایساکو با همکاری شرکت امدادخودرو ایران با حضور ٣٢٧ نمایندگی کشیک و ٢١٦٠ اکیپ ثابت و سیار امدادی طرح خدمت‌رسانی نوروز ١٤٠١ را از ٢٥ اسفند آغاز کرده و تا روز ١٤ فروردین ماه در سراسر کشور اجرا خواهد کرد.

 

هموطنان در صورت نیاز به خدمات خودرویی می‌توانند با شماره تلفن ۰۹۶۴۴۰ تماس گرفته یا از طریق اپلیکیشن ایساکو، از این خدمات بهره‌مند شوند.

 

در همین زمینه

بیشتر بخوانید

شبکه‌های اجتماعی

تلگرام اتومبیل فارسیآپارات اتومبیل فارسیاینستاگرام اتومبیل فارسییوتیوب اتومبیل فارسیتلگرام اتومبیل فارسی

14010204

Gif automobile Farsi 325 90

MVM 14010209

پیشنهاد اتومبیل فارسی

No Internet Connection