×

توجه

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/4072

کمبود تراشه الکترونیکی گریبان مرسدس بنز را نیز گرفت

مشتریان مرسدس بنز باید بیش از یک سال در نوبت تحویل خودرو باشند!

نویسنده: یگانه دشتی یکشنبه، 04 مهر 1400
اتومبیل فارسی - مرسدس بنز GLA 2021 اتومبیل فارسی - مرسدس بنز GLA 2021

 

 

کمبود تراشه الکترنیکی در جهان به مشکلی بسیار بزرگ تبدیل شده است که بسیاری از صنایع از جمله صنعت خودروسازی را تت تاثیر شدیدی قرار داده است.

 

چندی پیش خبری مبنی بر تعطیلی خط تولید نسل جدید تویوتا لندکروزر به دلیل کمبود قطعات از جمله تراشه الکترونیکی منتشر شد. مقامات تویوتا اعلام کرده بودند که احتمالا مشتریان لندکروزر جدید باید تا 4 سال در نوبت تحویل خودروی خود بمانند. حال در جدیدترین خبر، مشکل کمبود تراشه الکترونیکی گریبان مرسدس بنز را نیز گرفته است.

 

مرسدس بنز به تازگی به یکی از روزنامه‌های آلمانی اعلام کرده است که احتمالا مشتریان این شرکت مجبور شوند برای تحویل خودروی خود تا یک سال در نوبت بمانند. مرسدس بنز می‌گوید که تقاضا برای خرید محصولات این خودروساز زیاد است و در عین حال محدودیت‌های بسیاری در تولید به وجود آمده است. بنابراین برخی محصولات احتمالا در زمان مقرر به دست مشتری نرسیده و در مواردی مشتریان باید بیش از یک سال منتظر تحویل گرفتن خودروی خود باشند. 

 

پیش از این  مرسدس بنز و ب‌ام‌و گفته بودند که مشکل کمبود تراشه الکترونیکی به دلیل شیوع ویروس کرونا در جهان تا سال 2023 برطرف نخواهد شد.

 

 

 

 

 

{gallery}4072{/gallery}

در همین زمینه

بیشتر بخوانید

شبکه‌های اجتماعی

تلگرام اتومبیل فارسیآپارات اتومبیل فارسیاینستاگرام اتومبیل فارسییوتیوب اتومبیل فارسیتلگرام اتومبیل فارسی

oilpack

AutomobileFarsi NewArrizo5T

پیشنهاد اتومبیل فارسی

No Internet Connection