شبکه‌های اجتماعی

انتخاب چری تیگو 8 پرو به عنوان محبوب‌ترین شاسی‌‌بلند چینی در بازار روسیه
اتومبیل فارسی - چری تیگو 8 پرو

در مراسم انتخاب خودروی سال 2021 در کشور روسیه

 


اخیرا در مراسم انتخاب خودروی سال در کشور روسیه در سال 2021 برند چری به عنوان محبوب‌ترین برند چینی در این کشور و همچنین خودروی تیگو 8 پرو نیز به عنوان محبوب‌ترین اس‌یو‌وی چینی در بازار روسیه شناخته شده است.

 

بازار روسیه بازار بسیار بزرگ و رقابتی است که تمام برندهای خودرویی به طور آزادنه در آن فعالیت دارند، لازم به ذکر است که برند چری تا کنون 5 بار موفق به دریافت جایزه بهترین برند چینی در بازار پر رقابت این کشور شده است که نشان دهنده پیشرفت و قدرت برند چری به عنوان یکی از بهترین برندهای چینی به عنوان سمبل توسعه صنعت خودروسازی چین است.

 

نشریه اتوگودا در سال 2000 انتخاب خودروی سال در بازار روسیه را پایه گذاری نمود که امسال بیش از یک میلیون مصرف کننده در سرتاسر کشور روسیه به آن رای داده‌اند.

 


لوح انتخاب تیگو 8 به عنوان محصول برتر

AutomobileFa Chery Tiggo 8 pro Top Product Selection

 

 

لوح انتخاب برند چری به عنوان برند برتر

AutomobileFa Chery Tiggo 8 pro Top Product Selectionدر 3 ماه اول سال جاری، فروش خودروهای چینی به رغم کاهش 2.8 درصدی سال گذشته 71 درصد جهش کرده ، فروش تیگو8 پرو در ماه مارس آغاز شد که توانست به فروش موفقی دست یابد . این خودرو به عنوان اولین مدل چری با گارانتی 7 سال ، 200 هزار کیلومتر در روسیه محبوبیت روز افزونی را در بین مصرف کنندگان ایجاد کرده است . همچنین در کنار موفقیت تیگو8 پرو ، مدل تیگو7 پرو با طراحی شیک و پلت فرم مدرن توانسته توجه بازار را به خود جلب کند و در 3 ماه اول سال به پر فروش ترین شاسی بلند چینی در بازار بدل گردد.

 

 

 

 

 

نظر دهید


در همین زمینه