شبکه‌های اجتماعی

طرح تعویض خودروهای وارداتی با محصولات BMW و MINI به صورت نقدی و اقساط
اتومبیل فارسی - طرح معاوضه انواع خودروهای وارداتی با محصولات ب‌ام‌و

توسط پرشیا خودرو ارائه می‌شود


پرشیا خودرو به عنوان تنها ارائه دهنده خدمات فروش و پس از فروش ب‌ام‌و و مینی در ایران اقدام به برگزاری جشنواره trade in/up premium experience با امکان خرید، فروش و تعویض خودرو با انواع خودروهای BMW و MINI به‌صورت نقد و اعتباری با شرایط ویژه نموده است.


این جشنواره از "19 الی 21 بهمن" در نمایندگی مرکزی پرشیا خودرو و نمایندگی‌های منتخب در سطح کشور (107 شیراز، 132 بابل، 148 اهواز) برقرار است و علاقه‌مندان می‌توانند به‌صورت حضوری و با مراجعه به شو روم مرکزی پرشیا خودرو واقع در کیلومتر 5 جاده مخصوص تهران - کرج اقدام به تعویض خودرو خود با انواع خودروهای BMW و MINI نموده و مابه‌التفاوت را به‌صورت نقدی و یا اعتباری پرداخت نمایند. هدف از این طرح ایجاد بستری مناسب برای آن دسته از مشتریانی است که علاقه‌مند به خرید و استفاده از خودروهای باکیفیت و برند معتبر هستند و همچنین دوست دارند تجربه‌ای پریمیوم و عالی از خرید خودرو داشته باشند.


پرشیا خودرو باهدف احترام به حقوق مشتریان محترم و افزایش رضایتمندی ایشان اقدام به ارائه گواهی اصالت خودرو نموده است. پیرو این مهم تمام خودروهای حاضر در این طرح توسط کارشناسان و متخصصان این شرکت مورد بررسی قرار گرفته و خودروها با گواهینامه اصالت پرشیا خودرو ارائه می‌شوند. این موضوع نقشی مهم و اساسی در صیانت از حقوق مصرف‌کننده داشته و باعث افزایش رضایتمندی و اطمینان خاطر مشتریان از یک خرید کاملاً امن و بی‌دغدغه و در واقع یک تجربه پریمیوم می‌شود.


شرکت پرشیا خودرو به جهت حفظ سلامتی هم‌وطنان عزیز و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مدت‌زمان جشنواره به‌صورت محدود پذیرای علاقه‌مندان و مشتریان است.


علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت درخواست خرید، فروش و معاوضه خودرو به‌صورت آنلاین به وب‌سایت مجموعه به آدرس https://persiakhodro.ir/ و برای کسب اطلاعات بیشتر به اینستاگرام آن به آدرس https://www.instagram.com/persiakhodro/ مراجعه نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط فروش و طرح تعویض خودروهای ب ام و مینی می‌توانند با شماره تماس (021 کد شهر) 4591 داخلی 3 تماس حاصل نمایند.

 

 

نظر دهید


در همین زمینه