شبکه‌های اجتماعی

گارانتی محصولات ایران خودرو سه ساله شد
اتومبیل فارسی - ایکو تارا اتوماتیک

با دستور رییس جمهور:

 

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از افزایش مدت زمان گارانتی محصولات از دو سال و ۴۰ هزار کیلومتر به سه سال و ۶۰ هزار کیلومتر از سال آینده براساس دستور رییس جمهوری خبر داد.

مهدی خطیبی، در حاشیه بازدید نظارتی وزیر صمت از پارکینگ خودروهای دارای کسری قطعه گفت: «تعداد خودروهای دارای کسری قطعه ایران خودرو که در آبان ماه بیش از ۹۸ هزار دستگاه بود اکنون به حدود ۶۰ هزار دستگاه رسیده و تا پایان امسال این آمار به ۴۰ هزار دستگاه می رسد.»


وی افزود: «ایران خودرو برنامه های خود را با هشت فرمان رییس جمهوری تطبیق داده و آماده‌سازی‌های لازم برای اجرای تمامی بندهای این دستورات صورت گرفته است.»

خطیبی گفت: «سال آینده ۷۵۰ هزار دستگاه خودرو گروه صنعتی ایران‌خودرو تولید خواهد شد که شامل ۷۲۵ هزار دستگاه خودروی سواری و ۲۵ هزار دستگاه خودروی تجاری خواهد بود. وی تصریح کرد: در سال آینده دو خودروی پژو ۴۰۵ و سمند پس از تحویل تعهدات موجود، از خط تولید خارج خواهند شد.»


مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو ادامه‌ داد: میزان تحویل خودروها در این گروه تا پیش از بازدید رییس جمهوری روزانه حدود یک هزار و ۸۰۰ دستگاه بود که پس از دستورات هشت ماده‌ای، به حدود دو هزار و ۴۰۰ دستگاه در روز و در چند روز اخیر به روزانه چهار هزار دستگاه رسیده است.


وی تصریح کرد: روزانه هزار و ۲۰۰ دستگاه به صورت حضوری در سایت های ایران خودرو در سطح کشور تحویل مشتریان شده است. خطیبی خاطرنشان کرد: با تامین قطعات مورد نیاز، خودروها به‌تدریج تجاری‌سازی شده و فرآیند تحویل در حال انجام است.

 

نظر دهید


در همین زمینه