به همت هیات اتومبیل‌رانی استان البرز و مساعدت کمیته کلاسیک برگزار شد

گردهمایی خودروهای کلاسیک و اسپرت در مهرشهر کرج

نویسنده: خشایار خسروی شنبه، 09 شهریور 1398

اول شهریور ماه سال جاری به همت هیات اتومبیل‌رانی و موتورسواری استان البرز و مساعدت کمیته کلاسیک استان گردهمایی خودروهای کلاسیک، تیونینگ و اسپرت در مجموعه پرشین مهرشهر برگزار شد. در روز برگزاری رژه خودروهای کلاسیک در بلوار اصلی شهر و حال و هوای متفاوت به این گردهمایی بخشیده بود. حضور اتومبیل‌های اسپرت شده و تیونیگ از طرف دیگر، هیجان و شور و نشاطی را برای بازدید کنندگان از این مجموعه ایجاد کرده بود. محل اسقرار اتومبیل‌های اسپرت وتیونینگ در پارکینگ طبقاتی مجموعه پرشین بود، که در هر طبقه گروهی از خودروها و با به صورت دسته‌بندی شده، و بر اساس قابلیت‌ها، برند و تجهیزات مورد استفاده شده برای تقویت و تیونیگ دسته بندی شده بودند.
در طول زمان برگزاری این مراسم که نزدیک به 6 ساعت به طول انجامید استقبال گسترده‌ای از سوی  بازدیدکنندگان صورت گرفت، علاوه بر آن حضور بی سابقه مدعوین و تعداد بسیار بالای اتومبیل‌ها به کیفیت برگزاری این گردهمایی کمک شایانی کرد. حضور اتومبیل‌های کلاسیک که عمدتا از برندهای آلمانی و آمریکایی بودند حس نوستالژی را در بازدیدکنندگان  ایجاد می‌کرد.
خودروهای اسپرت و تیونینگ شده نیز که خود دنیایی متفاوت در حوزه خودرو دارند در گردهمایی مشغول به عرض اندام برای همدیگر و به رخ کشیدن تجیهزات و قالبیت‌های اتومبیل‌های خود به هم بودند. نکته عجیب در روز برگزاری این گردهمایی، حضور خودروهای اسپرتی بود که از استان‌های غربی و و شمالی کشور برای این گردهمایی به کرج آمده بودند.
هدف هیات اتومبیل‌رانی و موتورسواری استان البرز از برپایی این گردهمایی، ارتقاع و افزایش فرهنگ رانندگی و حفظ خودروهای کلاسیک و آشنایی بیشتر با علم تیونیگ بود. در خاتمه جای دارد از کمیته کلاسیک استان البرز و هیات اتومبیل‌رانی و متورسواری استان البرز و آقای بهمن محمد‌پور جهت هماهنگی برای تهیه گزارش تشکر لازم را داشته باشیم.

 

 

در همین زمینه

بیشتر بخوانید

شبکه‌های اجتماعی

تلگرام اتومبیل فارسیآپارات اتومبیل فارسیاینستاگرام اتومبیل فارسییوتیوب اتومبیل فارسیتلگرام اتومبیل فارسی

14010204

Gif automobile Farsi 325 90

MVM 14010209

300x100 px gif

پیشنهاد اتومبیل فارسی

No Internet Connection