شبکه‌های اجتماعی

گردهمایی خودروهای کلاسیک و اسپرت در مهرشهر کرج

 به همت هیات اتومبیل‌رانی استان البرز و مساعدت کمیته کلاسیک برگزار شد

اول شهریور ماه سال جاری به همت هیات اتومبیل‌رانی و موتورسواری استان البرز و مساعدت کمیته کلاسیک استان گردهمایی خودروهای کلاسیک، تیونینگ و اسپرت در مجموعه پرشین مهرشهر برگزار شد. در روز برگزاری رژه خودروهای کلاسیک در بلوار اصلی شهر و حال و هوای متفاوت به این گردهمایی بخشیده بود. حضور اتومبیل‌های اسپرت شده و تیونیگ از طرف دیگر، هیجان و شور و نشاطی را برای بازدید کنندگان از این مجموعه ایجاد کرده بود. محل اسقرار اتومبیل‌های اسپرت وتیونینگ در پارکینگ طبقاتی مجموعه پرشین بود، که در هر طبقه گروهی از خودروها و با به صورت دسته‌بندی شده، و بر اساس قابلیت‌ها، برند و تجهیزات مورد استفاده شده برای تقویت و تیونیگ دسته بندی شده بودند.
در طول زمان برگزاری این مراسم که نزدیک به 6 ساعت به طول انجامید استقبال گسترده‌ای از سوی  بازدیدکنندگان صورت گرفت، علاوه بر آن حضور بی سابقه مدعوین و تعداد بسیار بالای اتومبیل‌ها به کیفیت برگزاری این گردهمایی کمک شایانی کرد. حضور اتومبیل‌های کلاسیک که عمدتا از برندهای آلمانی و آمریکایی بودند حس نوستالژی را در بازدیدکنندگان  ایجاد می‌کرد.
خودروهای اسپرت و تیونینگ شده نیز که خود دنیایی متفاوت در حوزه خودرو دارند در گردهمایی مشغول به عرض اندام برای همدیگر و به رخ کشیدن تجیهزات و قالبیت‌های اتومبیل‌های خود به هم بودند. نکته عجیب در روز برگزاری این گردهمایی، حضور خودروهای اسپرتی بود که از استان‌های غربی و و شمالی کشور برای این گردهمایی به کرج آمده بودند.
هدف هیات اتومبیل‌رانی و موتورسواری استان البرز از برپایی این گردهمایی، ارتقاع و افزایش فرهنگ رانندگی و حفظ خودروهای کلاسیک و آشنایی بیشتر با علم تیونیگ بود. در خاتمه جای دارد از کمیته کلاسیک استان البرز و هیات اتومبیل‌رانی و متورسواری استان البرز و آقای بهمن محمد‌پور جهت هماهنگی برای تهیه گزارش تشکر لازم را داشته باشیم.

 

 

نظر دهید


در همین زمینه