تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد

آغاز طرح فروش بدون قرعه کشی ۴ محصول ایران خودرو + شرایط

نویسنده: تحریریه اتومبیل فارسی یکشنبه، 05 تیر 1401
اتومبیل فارسی - لوگوی ایران خودرو اتومبیل فارسی - لوگوی ایران خودرو


گروه صنعتی ایران خودرو شرایط پیش‌فروش بدون قرعه کشی 4 محصول خود را اعلام کرد.


این طرح فروش از ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 06/04/1401 بوده و در قالب دو بخش‌نامه پیش فروش و حمایت از خانواده و جوانی جمعیت تا تكميل ظرفيت ادامه خواهد داشت.

 

ایران خودرو در این طرح پیش‌فروش 4 محصول شامل محصولات تارا دستی و اتوماتیک، دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک و دناپلاس توربوشارژ دستی مجهز به گیربکس شش سرعته و فرمان برقی را عرضه کرده است.

 

در این طرح فروش محصولات، خودرو تارا دستی با مبلغ پیش پرداخت ۱۱۸ میلیون تومان در موعد تحویل شهریور الی اسفندماه ۱۴۰۲ و خودرو تارا اتوماتیک با پیش پرداخت ۱۶۶ میلیون تومان در موعد تحویل مرداد الی اسفند ۱۴۰۲ به فروش ‌می‌رسد.

 

علاوه براین محصولات، دنا پلاس توربو شارژ دستی با گیربکس ۶ سرعته و فرمان برقی با پیش پرداخت ۱۴۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در موعد تحویل مهر الی اسفند ۱۴۰۲ و دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک با پیش پرداخت ۱۵۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در موعد تحویل مرداد الی اسفند ۱۴۰۲ در اختیار متقاضیان قرار ‌می‌گیرد.

 

البته ایران خودرو در قالب اطلاعیه ای اعلام کرده است مبلغ پیش پرداخت در این بخشنامه کمتر از ۵۰ درصد قیمت فعلی خودرو است. سود مشارکت ۶ درصدی و سود انصراف ۲ درصدی در این طرح مدنظر قرار گرفته است.

 

همچنین سند خودروهای واگذار شده از طریق این بخشنامه در رهن نیست و در صورت افزایش بیمه، مالیات و سایر الزامات قانونی مشتری متعهد به پرداخت مابه التفاوت است.


شراط عمو‌می‌و اختصاصی بخشنامه:

۱.به هرکد ملی فقط یک خودرو تعلق ‌می‌گیرد.

۲.ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاک انتظا‌می‌فعال ممنوع بوده و همچنین ارائه گواهینه رانندگی حداقل پایه سوم معتبر الزا‌می‌است.

نکته: درصورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز خریدار در هر مرحله تا قبل از تحویل خودرو ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی ‌می‌شود و وجه مشتری حداکثر ظرف ۲۰ روز به شماره شبای معرفی شده مستردد ‌می‌شود و هیچ مسئولیتی از باب تحویل خودرو متوجه شرکت نخواهد بود.

۳.ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.

۴.گارانتی خودرو پس از ۵ ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل ‌می‌گردد و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل هزار کیلومتری خودرو نیز الزا‌می‌است.

۵.امکان صلح در قرارداد و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتی مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد.

۶.خودروهای ثبت نا‌می‌از بیمه شخص ثالث برابر اخرین شخص قانونی ابلاغ شده و استاندارد زیست محیطی و مقررات اعلام شده حاکم بر کشور درزمان تحویل خودرو برخوردار خواهد بود و درصورت افزایش قیمت بیمه شخص ثالث مشتری متعهد به پرداخت مابه التفاوت است.

نکته: با توجه به دستورالعمل های صادره توسط پلیس راهور ناجا مبنی بر ثبت و به روز رسانی اطلاعات فردی و ادرس مشتریان در سامانه شماره گذاری سخا در صورتی که مشتری در سامانه مذکور فاقد اطلاعات فردی و سکونتی بوده و یا بیشتر از یک سال از آخرین تاریخ به روز رسانی اطلاعات فردی و نشانی محل سکونت گذشته باشد مشتری ‌می‌بایست با مراجعه به سامانه سخا نسبت به به روز رسانی و یا ثبت اخرین اطالعات خود اقدام نموده و پیش از تایید توسط اداره پست تصویر نشانی ثبت شده در سامانه سخا را به نمایندگی محل ثبت نام خود تحویل نماید.

لازم به ذکر است، تا زمانی که برگه احراز سکونت توسط مشتری به نمایندگی ارائه نگردد و یا اطلاعات موردن یاز شماره گذاری به درستی ارائه نشود خودرو پلاک ن‌می‌شود. همچنین علاوه براینکه سود تاخیر در تحویل ناشی از عدم شماره گذاری به انان تعلق نخواهد گرفت هزینه پارکینگ و نگهداری خودرو دریافت خواهد شد.

۷.درصورتی که پس از امضای قرارداد فی ما بین با مشتری برحسب ضرورت و یا الزامات قانونی و یا لزوم رعایت استانداردهای اجباری شرکت ملزم به نصب تجهیزات و یا لوازم اضافی بر روی خودرو گردد و یا تغییری در برخی قطعات خودرو ایجاد شود ضمن اطلاع رسانی دعوت نامه تکمیل وجه براساس ضوابط و ایین نامه های اجرایی قانون حمایت از مصرف کنندگان خودرو صادر خواهد شد.

۹.درصورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خوردو برابر ضوابط مندرج در قرارداد خسارت تاخیر به صورت روزشمار ۱۲ درصد سالیانه محاسبه و در بازه زمانی قابل پرداخت خواهد بود.

۱۰.درصورت بروز تاخیر در تحویل خودرو امکان انصراف قرارداد برای مشتری وجود دارد.

 

AutomobileFa icko sale tir1401 1

AutomobileFa icko sale tir1401 2

 

در همین زمینه

بیشتر بخوانید

شبکه‌های اجتماعی

تلگرام اتومبیل فارسیآپارات اتومبیل فارسیاینستاگرام اتومبیل فارسییوتیوب اتومبیل فارسیتلگرام اتومبیل فارسی

14010204

Gif automobile Farsi 325 90

MVM 14010209

300x100 px gif

پیشنهاد اتومبیل فارسی

No Internet Connection