وِیژه بهمن ماه 1400

اعلام شرایط فروش وانت کارا و پیکاپ کاپرا 2 از سوی بهمن موتور

نویسنده: مرصاد آقابابارنگرز پنج شنبه، 07 بهمن 1400
اتومبیل فارسی - وانت کارا و پیکاپ کاپرا 2 اتومبیل فارسی - وانت کارا و پیکاپ کاپرا 2

 

شرکت بهمن موتور با هدف افزایش عرضه خودرو برای متقاضیان خودرو کار از شنبه، 9 بهمن ماه 1400 به مدت 2 روز دو محصول خود را به فروش می‌رساند.

 

این گروه خودروسازی با هدف افزایش عرضه خودرو به متقاضیان از ساعت 10 صبح روز شنبه و به مدت 2 روز فروش فوری دو محصول خود شامل وانت کارا تک کابین و دو کابین و کاپرا 2 را آغاز می‌کند.

 

گفتنی است وانت کارا به صورت پیش فروش، نقدی و اعتباری و کاپرا 2 نیز به صورت نقدی و اعتباری به فروش می رسد که تا شنبه ساعت 11 بهمن ماه یا تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد و متقاضیان می توانند با توجه به نیاز خود نسبت به خرید اقدام کنند.


در فروش اعتباری، هر دو خودرو وانت کارا و کاپرا 2 دارای یک سال بیمه بدنه می باشند.

 

هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت بهمن موتور فیلترهایی را مطابق شرط های مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با آن، ثبت نام مشتری از سوی شرکت بهمن موتور یک طرفه ابطال و وجه آنها مسترد خواهد شد.

 

در طرح مذکور، وانت کارا مورد نظر به سیستم تهویه مطبوع، کیسه هوای ایمنی (سرنشین+راننده ) و سیستم رادیو پخش USB مجهز می باشد. ضمن اینکه طراحی صندلی و سقف کاذب و افزوده شدن قفل مرکزی از دیگر تغییرات این خودرو محسوب می شود.

 

همچنین سیستم انتقال قدرت دو دیفرانسیل با قابلیت کنترل الکتریکی درگیری دیفرانسیل جلو، سیستم راهیاب با نقشه کامل ایران، دوربین عقب، کنترل سیستم مالتی مدیا از طریق فرمان و کیسه هوای ایمنی (سرنشین +راننده) از مشخصات این وانت کاپرا به شمار می آید.

 

متقاضیان خودرو می توانند برای استفاده از شرایط فروش صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق آدرس www.bahman.ir اقدام نمایند. نکته قابل توجه این است که شرکت بهمن موتور قیمت برخی محصولات خود مانند وانت کارا را به دلیل تغییر روند محاسبه عوارض گمرکی بر ورادات اجزای منفصله خودروها، افزایش داده است.

 

AutomobileFa Bahman Cara Capra2 Sale 9Bahman1400 03

در همین زمینه

بیشتر بخوانید

شبکه‌های اجتماعی

تلگرام اتومبیل فارسیآپارات اتومبیل فارسیاینستاگرام اتومبیل فارسییوتیوب اتومبیل فارسیتلگرام اتومبیل فارسی

14010204

Gif automobile Farsi 325 90

MVM 14010209

پیشنهاد اتومبیل فارسی

No Internet Connection