شبکه‌های اجتماعی

نسل جدید هاوال H9 را ببینید
اتومبیل فارسی - طرح احتمالی نسل جدید هاوال H9

تغییرات اساسی برای پرچم‌دار هاوال

 

به تازگی مشخص شده شرکت گریت وال قصد دارد محصول جدید خود که با کد داخلی P03 شناخته می‌شود را از اکتبر امسال در کارخانه جینگمن وارد فاز تولید کند. از آنجایی که گریت‌وال به روشنی اعلام کرده P03 پروژه‌ای مربوط به برند هاوال است، احتمال این که برند وی تانک 600 را معرفی کند، فعلا منتفی می‌شود. با این تفاسیر به نظر می رسد پروژه P03 در حقیقت نسل جدید هاوال H9 خواهد بود.

 

پروژه P03، مانند تانک 300 (که با کده P01 شناخته می‌شد) بر اساس پلتفرم تانک طراحی شده که به صورت شاسی مستقل است. این پلتفرم پنج ویژگی بارز دارد: جهانی است، هوشمند است، مدولار است، قابلیت اطمنیان بالایی دارد و چابک است. با توجه به ویژگی‌های تانک 300، می‌توان پیش‌بینی کرد نسل جدید هاوال H9 با ترکیب موتور 2 لیتری توربو و گیربکس 8 سرعت اتوماتیک عرضه خواهد شد. این خودرو با یک سیستم چهارچرخ محرک هوشمند برای مسیرهای آفرود همراه شده که در آن شرایط گوناگون و پیچیده مسیرهای ناهموار پیش بینی شده است.

 

هاوال H9 یک شاسی بلند نسبتا بزرگ است و در حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین خودروهای برند هاوال به شمار می‌رود. نمونه کنونی هاوال H9 بین 210.000 تا 369.000 یوآن قیمت دارد. هاوال H9 فعای با یک موتور 2 لیتری توربو همراه است که استاندارد آلایندگی سطح 6 چین را پاس می‌کند و حداکثر قدرت آن به 224 اسب بخار و 385 نیوتن‌متر گشتاور می‌رسد و به یک جعبه دنده 8 سرعت اتوماتیک همره است. هاوال H9 در تعداد بسیار محدود در سال 1396 توسط شرکت بهمن موتور وارد بازار ایران شد.

 

نظر دهید


در همین زمینه