جزییات تازه از آریزو  5 توربو جدید

آریزو 5 توربو جدید چه ویژگی‌هایی دارد؟

نویسنده: مرصاد آقابابارنگرز سه شنبه، 29 تیر 1400
اتومبیل فارسی - چری آریزو 5 توربو جدید اتومبیل فارسی - چری آریزو 5 توربو جدید

 

مدیران خودرو در صفحه خود در اینستاگرام تصاویری از چری آریزو 5 توربو جدید منتشر کرده که به زودی آن را به بازار ایران معرفی می‌کند. چری آریزو 5 نخستین بار در سال 1395 وارد بازار ایران شد و پس از آن نسخه توربوشارژ این خودرو در سال 96 به تیپ‌های قابل انتخاب برای آریزو 5 اضافه شد.


حالا با گذشت حدود 5 سال از نخستین معرفی چری آریزو 5 در ایران، مدیران خودرو تغییراتی را برای این سدان کلاس C تدارک دیده است. تغییراتی که هر چند در نمای بیرونی چندان زیاد نیست، اما در نمای داخلی قابل توجه است.


نمای بیرونی آریزو 5 توربو جدید تقریبا بدون تغییر باقی مانده است. جلوپنجره این خودرو با تزیینات کرومی بیشتر همراه شده و رینگ‌های 17 اینچی آن دارای طرحی جدید است.


مدیران خودرو در توضیحات این پست آورده آریزو 5 جدید به یک موتور 1.5 لیتری توربوشارژ و یک جعبه دنده 9 سرعته CVT همراه شده است. این همان ترکیبی است که پیش از این در آریزو 6 استفاده شده بود. علاوه بر این سیستم‌های اتوهلد و ترمز پارک الترونیکی نیز به تجهیزات این خودرو اضافه شده است.


طراحی داشبورد چری آریزو 5 توربو جدید به کلی تغییر کرده و به آریزو 6 شبیه شده است. یک نمایشگر 8 اینچی در مرکز داشبورد جانمایی شده، تزیینات با طرح فیبر کربن برای آن در نظر گرفته شده و به سیستم فرمان برقی مجهز شده است. علاوه بر این‌ها یک پنل لمسی مانند آنچه پیش از این در آریزو 6 دیده می‌شد، برای تنظیم سیستم تهویه مطبوع طراحی شده است.

 

در همین زمینه

بیشتر بخوانید

شبکه‌های اجتماعی

تلگرام اتومبیل فارسیآپارات اتومبیل فارسیاینستاگرام اتومبیل فارسییوتیوب اتومبیل فارسیتلگرام اتومبیل فارسی

90 325 اتومبیل فارسی

oilpack

AutomobileFarsi NewArrizo5T

پیشنهاد اتومبیل فارسی

No Internet Connection