عرضه محصول جایگزین با قیمت سال 97

سود ۱۰ برابری برای مشتریان در طرح جدید تبدیل محصولات رنو

نویسنده: یگانه دشتی دوشنبه، 04 اسفند 1399
اتومبیل فارسی - رنو ساندرو اتومبیل فارسی - رنو ساندرو

 

 

سایپا برای کسب رضایت مشتریان محصولات رنو که نتوانسته‌اند به دلیل تحریم خودرو ثبت نامی خود را تحویل بگیرند، پیشنهاد جدیدی را در قالب طرح تبدیل این خودروها ارائه کرده است.

 

به گزارش پایگاه خبری اتومبیل فارسی به نقل از تسنیم، سایپا برای کسب رضایت مشتریان محصولات رنو که نتوانسته‌اند به دلیل تحریم خودرو ثبت نامی خود را تحویل بگیرند، پیشنهاد جدیدی را در قالب طرح تبدیل این خودروها ارائه کرده که بررسی این اعداد نشان می‌دهد در صورت استفاده مشتریان از این طرح تا حدود ۱۰ برابر قیمت ثبت نام سود خواهند کرد.

در طرح تبدیل جدید محصولات رنو مبنای قیمت خودروهای ارائه شده، قیمت سال ۹۷ است. از این رو تفاوت قیمت خودروهای موجود در طرح تبدیل و قیمت همین خودروها در بازار, می‌تواند سود خوبی نصیب شرکت کنندگان در طرح تبدیل کند.

 

بررسی اعداد در طرح نخست که شامل یک خودروی سایپا ۱۳۱ (تحویل فوری)، کوییک R (60روزه) و کوییک اتوماتیک (تحویل فوری) می شود، نشان می‌دهد که قیمت سایپا ۱۳۱ در سال ۹۷، ۲۳ میلیون تومان بوده که هم اکنون قیمت این خودرو در بازار به قیمت ۱۰۸ میلیون تومان در بازار رسیده است.

کوییک R نیز از ۴۲ میلیون به حدود ۱۴۰ میلیون تومان و کوییک اتوماتیک که تنها به مشتریان رنو اختصاص دارد از ۴۲ میلیون تومان در سال ۹۷ به حدود ۲۲۰ میلیون تومان رسیده است.

مجموع مبلغ نهایی سه خودرو در سال ۹۷ معادل ۱۰۷ میلیون تومان بوده که این اعداد با بیش از ۴ برابر هم اکنون به حدود ۴۶۸ میلیون تومان رسیده است.

 

یکی از گزینه های طرح تبدیل دریافت دو خودروی کوییک R (به قیمت ۹۷) و به صورت یک دستگاه تحویل فوری و دیگری ۶۰ روزه است. همچنین در این طرح یک دستگاه کوئیک اتوماتیک(به قیمت۹۷) و به صورت ۶۰ روزه به مشتریان تحویل داده می شود.

با توجه به قیمت های ذکر شده در بالا, مبلغ سود کل این خودروها به حدود ۵۰۰میلیون تومان می رسد و این سود تقریبا ۱۰برابر قیمت ثبت نامی برای دریافت رنو است.

 

در یکی دیگر از گزینه های طرح تبدیل، دریافت سه کوییک R(به قیمت۹۷) پیش بینی شده که یکی از این خودروها به صورت تحویل فوری و دو خودروی دیگر تحویل ۶۰روزه هستند.دراین طرح مشتریان در مجموع نزدیک به ۴۲۰ میلیون تومان سود خواهند کرد.

 

گزینه دریافت یک خودروی کوییک R (به قیمت۹۷) با تحویل فوری و یک دستگاه کوئیک اتوماتیک(به قیمت ۹۷) با تحویل فوری نیز یکی دیگر از طرح های تبدیل است که در مجموع حدود ۳۶۰ میلیون تومان سود برای شرکت کنندگان در طرح تبدیل در برخواهد داشت.

 

 

 

 

در همین زمینه

بیشتر بخوانید

شبکه‌های اجتماعی

تلگرام اتومبیل فارسیآپارات اتومبیل فارسیاینستاگرام اتومبیل فارسییوتیوب اتومبیل فارسیتلگرام اتومبیل فارسی

پیشنهاد اتومبیل فارسی

No Internet Connection