شبکه‌های اجتماعی

اتومبیل فارسی - تولید قطعات بدنه جک J4

هم زمان با هفته دولت:


تولید آزمایشی قطعات بدنه خودرو جی۴ شرکت کرمان موتور هم زمان با هفته دولت و با دستور رئیس جمهور آغاز می‌شود. در گذشته قطعات بدنه خودرو جی4 که محصول سدان این شرکت است به صورت وارداتی بود که با افتتاح این خط تولید به شکل بومی تولید می‌شوند.


هم زمان با هفته دولت و افتتاح پروژه های سرمایه گذاری صنعتی و عمرانی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، با فرمان رئیس جمهور پروژهای بزرگ عمرانی منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم نیز افتتاح می‌شوند.


براساس این گزارش، یکی از پروژهای منطقه ویژه اقتصادی بم مجموعه دوم خط توليد سرسيلندر و کارخانه پرس شاپ قطعات بدنه خودرو شرکت کرمان موتور است که در هفته دولت به بهره برداری می‌رسد.

 

AutomobileFa JAC J4 Body Part Production 14010602 1


حجم عملیات در فاز اول طرح تولید انواع سرسیلندر، تولید ۱۰۰ هزار دستگاه انواع سرسیلندر خودرو در سال و در فازهای بعدی افزایش ظرفیت تولید به ۴۰۰ هزار دستگاه در سال خواهد بود.


به گزارش عصر ایران، این پروژه در فاز اول برای ۴۸ نفر به صورت مستقیم و ۷۰ نفر غیرمستقیم اشتغال زایی دارد که در فاز چهارم این تعداد به ۱۶۰ نفر به صورت مستقیم و حدود ۲۰۰ نفر غیر مستقیم افزایش خواهد یافت.


پروژه مذکور از شهریورماه ۱۳۹۹ آغاز شده است و حجم سرمایه گذاری آن پنج میلیون و ۲۷۰ هزار یورو به صورت ارزی و ۶۲ میلیارد ریال به صورت ریالی می‌باشد.

 

AutomobileFa JAC J4 Body Part Production 14010602 2


راه اندازی خطوط پرس کاری سنگین G1 و G2

راه اندازی خطوط پرس کاری سنگین G1 و G2 پروژه دیگر کرمان موتور است که در ارگ جدید و در هفته دولت افتتاح می‌شود.


در فاز اول تولید این پروژه، پرس کاری ۲۰۰ هزار بدنه در سال انجام می‌شود و در فازهای بعدی این تعداد به ۱۰۰ هزار قطعه در سال افزایش می‌یابد.


میزان اشتغال خط پرس قطعات بدنه خودرو به صورت مستقیم ۳۴ نفر و ۱۷۰ نفر غیرمستقیم خواهد بود.


تاریخ آغاز این پروژه مردادماه ۱۳۹۷ بوده است و حجم سرمایه گذاری در آن شامل چهار میلیون و ۶۰۰ هزار یورو بصورت ارزی(ماشین آلات) و ۴۰۰ میلیارد ریال بصورت ریالی برای فاز دوم است.

 

AutomobileFa JAC J4 Body Part Production 14010602 2

AutomobileFa JAC J4 Body Part Production 14010602 5

نظر دهید


در همین زمینه