اولین ملاقات جوانان با کراس اوور جدید بازار

نمایش ایکس 22 پرو در مرکز خرید کوروش

نویسنده: تحریریه اتومبیل فارسی شنبه، 15 آبان 1400
اتومبیل فارسی - ام وی ام X22 پرو در مجتمع تجاری کوروش اتومبیل فارسی - ام وی ام X22 پرو در مجتمع تجاری کوروش

 

خودروی ام‌وی‌ام ایکس‌22 یکی از محبوب‌ترین کراس‌اوورهای کوچک بازار ایران است که این روزها یک پوست اندازی اساسی را تجربه می‌کند. شرکت مدیران خودرو پس از تجربه فروش موفق نسل اول ایکس‌22، اکنون به معرفی نسل جدید این محصول پرداخته است. نسل دوم که با نام ایکس 22 پرو وارد بازار شده، در همین مدت کوتاهی که از معرفی آن می‌گذرد، توجه بسیاری از مشتریان را به خود جلب کرده است. شرکت مدیران خودرو هم اخیرا به منظور آشنایی بیشتر مردم با ایکس 22 پرو، یک دستگاه از آن را در مرکز خرید کوروش در غرب تهران برای عموم، به نمایش در آورد.

 

در این برنامه، بسیاری از علاقه‌مندان توانستند خودرو ایکس22 پرو را برای اولین بار از نزدیک مشاهده کنند. از آن‌جا که بازار هدف مدیران خودرو از عرضه ایکس 22 پرو، قشر خریداران جوان است، در کارشوی مرکز خرید کوروش تلاش شد که برنامه‌هایی مفرح و سرگرم کننده برای حاضران ترتیب داده شود. مسابقه حدس آهنگ از جمله این برنامه‌ها بود که استقبال خوب مهمانان را در پی داشت. حاضران در کنار تجربه اوقاتی خوش با خانواده، با ویژگی‌های ایکس 22 پرو هم بیشتر آشنا شدند و استایل ظاهری مدرن این کراس اوور جمع و جور را پسندیدند. طراحی ظاهری ایکس 22 پرو از مد روز صنعت خودرو پیروی می‌کند و بر اساس سلیقه خریداران جوان شکل گرفته است. در مجموع، ایکس 22 پرو چهره‌ای جوان پسندتر و با نشاط‌تر از نسل قبل دارد.

 

نمایشگر 9.0 اینچی لمسی، فرمان الکتریکی (EPS)، ترمز پارک برقی (EPB) و سیستم اتو هلد از مهم ترین آپشن های جدید ایکس 22 پرو هستند که ارزش خرید این خودرو را بالا می برند. امکانات رفاهی ایکس 22 پرو را در کمتر خودرویی در این سگمنت می توان یافت و همین موضوع آن را نسبت به رقبا متمایز می کند. ایکس 22 پرو به پیشرانه توربو شارژ مجهز شده که 102 اسب بخار قدرت و 150 نیوتن متر گشتاور در اختیار راننده می گذارد. گیربکس در نظر گرفته شده برای ایکس 22 پرو از نوع 9 سرعته CVT است. ترکیب پیشرانه مدرن 1.0 لیتری و گیربکس پیشرفته 9 سرعته، مصرف سوخت پایینی برای ایکس 22 پرو به ارمغان می آورد. علاوه بر عملکرد فنی مناسب، ایکس 22 پرو از لحاظ امکانات رفاهی و ایمنی هم رضایت مشتریان را برآورده می کند.جهت دریافت اطلاعات بیشتر، به این آدرس مراجعه کنید:
mvmco.org/x22pro

 

در همین زمینه

بیشتر بخوانید

شبکه‌های اجتماعی

تلگرام اتومبیل فارسیآپارات اتومبیل فارسیاینستاگرام اتومبیل فارسییوتیوب اتومبیل فارسیتلگرام اتومبیل فارسی

oilpack

AutomobileFarsi NewArrizo5T

پیشنهاد اتومبیل فارسی

No Internet Connection