اعلام اسامی برندگان در وبسایت مدیران خودرو

دومین قرعه‌کشی ماه مبارک رمضان مدیران خودرو برگزار شد

نویسنده: تحریریه اتومبیل فارسی یکشنبه، 19 ارديبهشت 1400
اتومبیل فارسی - دومین قرعه‌کشی ماه مبارک رمضان مدیران خودرو اتومبیل فارسی - دومین قرعه‌کشی ماه مبارک رمضان مدیران خودرو

 


شرکت مدیران خودرو هرساله در ماه ضیافت الهی ماه رمضان کمپین‌های متنوعی را به منظور قدردانی از مشتریان و علاقه‌مندان به این برند در نظر داشته است. امسال نیز طبق رسوم گذشته با درنظر گرفتن جوایز متعدد برای مشتریان به نوعی قدر دان همراهی این عزیزان میباشد.

 

در کمپین رمضان جاری تمام خریداران محصولات مدیران خودرو در جشنواره قرعه کشی 50 عدد گوشی شیائومی پوکو ایکس3 شرکت داده شده‌اند و همچنین بازدیدکنندگان از شوروم‌ها نیز به قید قرعه 300 عدد هندزفری شیائومی دریافت خواهند کرد.

دومین مرحله از قرعه کشی خریداران این برند نیز 18 اردیبهشت ماه در نمایندگی 777 مدیران خودرو برگزار شد. برندگان عزیز برای اطلاع از نتایج قرعه کشی می‌توانند به وبسایت مدیران خودرو به آدرس www.mvmco.ir مراجعه نمایند.

 

ششمین مرحله قرعه کشی مراجعه کنندگان انجام شده است و چهار مرحله دیگر باقی مانده است و برای برنده شدن هنوز هم فرصت باقیست. همچنین لازم به ذکر است که مراجعه کنندگان عزیز با حضور در شوروم‌ها و اسکن کد QR جشنواره می‌توانند شانس خود را در برنده شدن یک دستگاه هندزفری شیائومی محک بزنند. همچنین تا پایان ماه مبارک نیز برای افرادی که قصد خرید خودرو را دارند تا پایان هفته فرصت است تا در صورت برنده شدن در قرعه‌کشی، صاحب یک عدد گوشی گوشی شیائومی شوند.

 

 

در همین زمینه

بیشتر بخوانید

شبکه‌های اجتماعی

تلگرام اتومبیل فارسیآپارات اتومبیل فارسیاینستاگرام اتومبیل فارسییوتیوب اتومبیل فارسیتلگرام اتومبیل فارسی

14010204

Gif automobile Farsi 325 90

MVM 14010209

پیشنهاد اتومبیل فارسی

No Internet Connection