شبکه‌های اجتماعی

اتومبیل فارسی - جشنواره اختصاصی گلف مشتریان فونیکس
تابستان پرانرژی:

 

در تعهد بی‌پایان خود به ارائه تجارب بی‌مانند، فونیکس به تازگی یک رویداد اختصاصی از باشگاه طرفداران برای مشتریان تیگو 8 پرو در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار کرد. این رویداد، مسابقه جذاب گلف را در کنار پس زمینه‌ای از برترین مکان ورزشی تهران برگزار کرد و به شرکت‌کنندگان تجربه‌ای فراموش‌نشدنی و منحصربه‌فرد را ارائه کرد.

 


باشگاه مشتریان فونیکس با برگزاری رویدادهای ورزشی قبلی خود مانند تنیس و بولینگ، موفقیت‌های چشمگیری را کسب کرد و بازخورد‌های مثبت مشتریان را به خود جلب کرده است. مشتریان این برند با اشتیاق در این رویدادها شرکت کرده‌اند و در سال جاری با کیفیت بهتر، مشتریان جدید را به رویداد گلف دعوت کرده است. اهداف این برند فراتر از این‌هاست و می‌کوشد توسعه این جشنواره‌های ورزشی را در سراسر ایران رقم بزند تا مشتریان فرصت‌های بیشتری برای شرکت در این فعالیت‌ها داشته باشند و رضایتشان به اوج برسد.

 


در این مراسم پس از صرف صبحانه، مربیان حرفه‌ای گلف آموزش‌های لازم را به شرکت‌کنندگان دادند تا بتوانند مهارت‌های خود و لذت بردن از تجربیات اولیه و هیجان‌انگیز این ورزش را داشته باشند. در حالی که آقایان برای کسب جام گلف تیگو 8 پرو به رقابت پرداختند، بانوان نیز در بخش گل‌آرایی حضور یافتند و کودکان با بازی‌های ورزشی، پازل و نقاشی سرگرم شدند تا همگان لحظات شادی را تجربه کنند.

 


از آنجا که فونیکس به ارتقای سلامت و رفاه جسمانی مشتریان خود اهمیت ویژه می‌دهد، در ایستگاه سلامت فونیکس، مشتریان این امکان را یافتند که وضعیت سلامت بدن خود را تحلیل کرده و گزارش جامعی از وضعیت جسمانی خود را از کارشناسان سلامت دریافت کنند.

 

 

یکی از برجسته‌ترین جنبه‌های این رویداد، کارناوال بزرگی بود که توسط خانواده تیگو 8 پرو، شامل تیگو 8 پرومکس به‌عنوان قدرتمندترین خودروی مونتاژی برگزار شد. شصت دستگاه از خودروهای شرکت‌کنندگان از مجموعه ورزشی انقلاب در تهران راهی شدند و از طریق بزرگراه‌ها و بعد از پیمودن مسیری در سطح شهر به رستوران رسیدند. این کارناوال شگفت‌انگیز لحظاتی شاد برای شرکت‌کنندگان به ارمغان آورد و توجه تماشاگران را به خود جلب کرد.

 


در رستوران، پس از لذت بردن از یک میان وعده، بخش مهم رویداد، مراسم اهدای جوایز به برترین بازیکنان گلف بود که به ایشان تقدیم شد. در بخش‌های دیگر از برنامه، مشتریان این خودروی محبوب، تجربیات خود از سواری با تیگو 8 پرو را با یکدیگر به اشتراک گذاشتند. مدیر برند فونیکس نیز به سخنرانی پرداخت و از رویکرد این برند در راستای توجه به به نیازهای مصرف‌کنندگان را بیان کرد و با ارائه چشم‌انداز‌های جذاب از محصولات جدید و بهتر، به صحبت‌های خود پایان داد.

 


این رویداد با هدف اصلی فونیکس برای گسترش پایگاه مشتریان خود و حداکثر کردن رضایت آنها از طریق رویدادهای باشگاه مشتریان در سطح کشور برگزار شد.

 


فونیکس با افزایش اعضای باشگاه طرفداران تلاش می‌کند و تجربه‌های منحصربه‌فردی را برای تمامی مشتریان در نظر دارد. به خانواده فونیکس بپیوندید تا ضمن تجربه کم‌نظیر از سواری خودرو، خاطراتی به یادماندنی را با عزیزانتان رقم بزنید.

 

 

نظر دهید


در همین زمینه