شبکه‌های اجتماعی

عکس‌های رسمی بی‌وای‌دی هان منتشر شد
Automobile Farsi - 2020 BYD Han

سدانی با ضریب درگ 0.233

بی‌وای‌دی به تازگی عکس‌های رسمی سدان متوسط خود را منتشر کرده است. بی‌وای‌دی هان که در دو نسخه الکتریکی و هیبرید (DM) معرفی شده، یک سدان چهار در بزرگ با طراحی کوپه مانند در قسمت عقب است. از ویژگی‌های برجسته بی‌وای‌دی هان، میزان پایین مقاومت آن در برابر باد است که عدد 0.233 اعلام شده است. بی‌وای‌دی هان احتمالا در تابستان 2020 وارد بازار خواهد شد.
بر اساس تصویرهای منتشر شده، بی‌وای‌دی هان نیز از همان الگوی طراحی خانواده بی‌وای‌دی پیروی می‌کند که به «چهره اژدها» شهرت دارد. نکته جالب در مورد طراحی بی‌وای‌دی هان، دو چهره متفاوتی است که برای نسخه‌های الکتریکی و دوال مود (DM) ایجاد شده است. طراحی نمای جلو در بی‌وای‌دی هان الکتریکی به نوعی نسخه‌ای تکامل یافته از زبان طراحی بی‌وای‌دی را به نمایش می‌گذارد و می‌توان گفت تا اندازه زیادی از مدل مفهومی e-SEED GT تاثیر پذیرفته است.
آن چه تا کنون از بی‌وای‌دی هان منتشر شده، چند عکس است که ویژگی‌های طراحی این خودرو را به نمایش می‌گذارد. شیب زیاد ستون C، خط شانه قدرتمند و پهن که جلوه‌ای قدرتمند به طراحی بی‌وای‌دی هان بخشیده است.
بااین حال در سال 2015، بی‌وای‌دی ویژگی‌های از مدل هان تحت تحقیق و توسعه را منتشر کرده بود. بر اساس این اطلاعات، طول، عرض و ارتفاع بی‌وای‌دی هان به ترتیب 4950، 1890 و 1490 میلی‌متر است و فاصله بین دو محور آن 2940 میلی‌متر عنوان شده است. در زمینه قوای محرکه نیز دو نسخه برای این مدل تعریف شده است. نسخه دیفرانسیل جلو که پلاگ‌این هیبرید است و یک موتور درون‌سوز 2 لیتری توربو قدرتی حدود 150 اسب‌بخار برای آن تولید می‌کند و یک نسخه چهار چرخ محرک که به واسطه موتور در محور جلو یک موتور برای محور عقب توان 476 اسب‌بخار را ارائه می‌دهد. برای دریافت اطلاعات بیش‌تر باید تا رونمایی رسمی این خودرو در نمایشگاه پکن منتظر بمانیم.

نظر دهید


در همین زمینه