شبکه‌های اجتماعی

اتومبیل فارسی - پورشه 911 با تیونینگ تئون دیزاین
بدنه فیبرکربن و 400 اسب‌بخار

 

زمانی که صحبت از بازسازی و تقویت پورشه 911 به میان می‌آید لزوما به سراغ Singer نمی‌رویم زیرا Theon Design که در بریتانیا مستقر شده نیز می‌تواند نیاز خریداران را برطرف کند. جدیدترین پروژه این شرکت پورشه 911 نسل 964 به حساب می‌آید که از نوع کررا 4 بوده اما حالا تمام خروجی پیشرانه به چرخ‌های عقب منتقل می‌شود. گیربکسی که بر روی این خودرو نصب شده، نسخه اصلاح شده مدل 993 است و برای کشش بهتر از دیفرانسیل لغزش محدود بهره می‌برد.

زیر رنگ بنفش جذاب بدنه، فیبرکربن استفاده شده که وزن خودرو را به 1164 کیلوگرم کاهش می‌دهد. پیشرانه مورد استفاده از نوع شش سیلندر تخت 4 لیتر تنفس طبیعی است که 400 اسب‌بخار قدرت و 476 نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند. این شرکت می‌گوید برای خروجی بیشتر، می‌تواند پیشرانه‌های مختلفی از 3.6 تا 4 لیتر با توربو و یا سوپرچارجر ارائه می‌کند.

قدرت زیاد مسئولیت بیشتری دارد و باید به فکر توقف خودرو نیز بود. به همین منظور این شرکت بریتانیایی سیستم ترمز را با دیسک‌ها و لنت‌های کربنی ارتقا داده‌اند. این 911 که توسط یک مشتری از کشور شیلی سفارش داده شده، دارای رینگ‌های 17 اینچ Fuchs-style طلایی میشکی است. برای چسبندگی عالی‌تر، یک بال فعال در عقب خودرو نصب شده تا داون فورس مورد نیاز تامین شود. از دیگر موارد مهم این خودرو با کد CHI001 می‌توان به سیستم ایرکاندیشن جدید، اگزوز با قابلیت تعویض و کنترل دمپر‌های مستقل با پنج حالت اشاره کرد.

 

داخل خودرو نیز مانند بدنه از چرم بنفش استفاده شده تا هماهنگی بسیار خوبی بین این دو ایجاد شود. صندلی‌های مورد استفاده در جلو این خودرو از نوع Recaro Club Sport و در عقب از نوع Touring است. برای همگام شدن با زمان، در این کابین پد شارژ وایرلس و امکان اتصال بلوتوث با سیستم صوتی Focal وجود دارد.

تکمیل یک دستگاه از این خودرو 18 ماه زمان می‌برد و قیمت تمام شده آن نیز 418.000 دلار خواهد بود.

 

نظر دهید


در همین زمینه