شبکه‌های اجتماعی

اتومبیل فارسی - نیسان قشقایی
عرضه توسط نامی خودرو

در به روز رسانی جدید سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی‌، شرایط فروش محصولات نیسان شرکت نامی خودرو برای مشتریان جدید در این سامانه اعلام شد.

نامی خودرو دو محصول جدید خود یعنی نیسان سیلفی و نیسان قشقایی توسط سامانه خودروهای وارداتی عرضه و شرایط فروش این دو محصول را برای مشتریان جدید اعلام کرده است.

در این طرح فروش خودرو نیسان سیلفی با قیمت قطعی ۱ میلیارد و ۹۴۴ میلیون و ۸۰ هزار تومان در مبادی ورودی و خودرو نیسان قشقایی با قیمت قطعی ۲ میلیارد و ۲۳۹ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان در مبادی ورودی به متقاضیان عرضه می‌شود.

در این نوبت از عرضه خودروهای وارداتی، برای متقاضیان جدید نیز این فرصت فراهم شده که با تعریف حساب وکالتی و مسدود کردن وجه ۵۰۰ میلیون تومانی در این حساب، انتخاب خودروی وارداتی داشته باشند. امکان تعریف حساب وکالتی از روز دوشنبه 18 تیرماه آغاز شده و مشتریان تا ساعت ۱۲ روز شنبه ۲۳ تیرماه برای این منظور و بلوکه کردن وجه ۵٠٠ میلیون تومانی در این حساب فرصت خواهند داشت.  

 

قیمت نهایی نیسان قشقایی و نیسان سیلفی مکس ادیشن

 

در نظر داشته باشید قیمت قطعی در مبادی ورودی برای نیسان سیلفی مکس ادیشن ۱,۹۴۴,۰۸۰,۰۰۰ تومان و برای نیسان قشقایی ۲,۲۳۹,۱۶۰,۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده بود و حالا قیمت نهایی مشخص شده است.

 

نیسان قشقایی | ۲,۸۸۰,۰۰۰,۰۰۰

نیسان سیلفی مکس ادیشن | ۲,۳۵۰,۰۰۰,۰۰۰

 

مشخصات فنی نیسان قشقایی وارداتی نامی خودرو

نامی خودرو اعلام کرده است که نیسان قشقایی در بازار ایران با موتور ۲ لیتری تنفس طبیعی عرضه می‌شود. این پیشرانه قادر به تولید 139 اسب بخار قدرت و ۱8۴ نیوتن‌متر گشتاور است. پیشرانه کراس اوور نیسان در کنار گیربکس CVT، شتاب صفر تا صد را در ۱۱ ثانیه طی می‌کند و می‌تواند قشقایی را تا سرعت ۱۹۰ کیلومتر در ساعت به پیش ببرد. مصرف سوخت ترکیبی آن به طور میانگین 6.7 لیتر در صد کیلومتر اعلام شده است. لازم به ذکر است که در حال حاضر فقط نسخه تک دیفرانسیل محرک جلو با فرمان برقی از این خودرو در ایران عرضه می‌شود و فعلاً خبری از نسخه‌های دو دیفرانسیل یا مجهز به فرمان هیدرولیک در بازار ایران نیست.

 

مشخصات فنی نیسان سیلفی

نیسان سیلفی هیبرید با فناوری پیشرفته e-Power، ترکیبی هوشمندانه از دو پیشرانه بنزینی و الکتریکی را ارائه می‌دهد. پیشرانه بنزینی این خودرو، یک موتور 1.2 لیتری سه سیلندر است که در نقش یک ژنراتور عمل می‌کند. این ترکیب قدرتی معادل 136 اسب بخار و گشتاوری برابر با 300 نیوتن‌متر را ارائه می‌دهد.

نظر دهید


در همین زمینه