در قالب طرح مشارکت در تولید با سود مشارکت و انصراف

پیش‌فروش تارا، پژو 207i و 4 محصول دیگر ایران خودرو با سند آزاد - 27 آبان 1400

نویسنده: یگانه دشتی پنج شنبه، 27 آبان 1400
اتومبیل فارسی - ایکو تارا دنده‌ای اتومبیل فارسی - ایکو تارا دنده‌ای

 

 

گروه صنعتی ایران خودرو شرایط جدید پیش فروش یکساله 6 محصول خود را اعلام کرد.

 

این طرح پیش‌فروش از روز پنج‌شنبه 27 آبان ماه آغاز خواهد شد و تا روز شنبه 29 آبان ماه ادامه خواهد داشت. ایران خودرو در این طرح پیش فروش و مشارکت در تولید، 6 محصول خود شامل تارا دنده‌ای، پژو 207i دستی با سقف شیشه‌ای، رانا پلاس، سورن پلاس، دنا پلاس توربوشارژ دستی و دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک را با موعد تحویل بهمن و اسفند 1401 عرضه کرده است.

 

بر خلاف بخشنامه‌های پیش فروش یکساله قبلی و از آنجایی که این طرح فروش در قالب مشارکت در تولید عرضه شده، در این بخشنامه سود مشارکت و انصراف مطابق جدول پایین در نظر گرفته شده است. همچنین سند خودروهای ثبت نامی در این طرح آزاد بوده و مانند سایر طرح‌ها سند در رهن نخواهد بود.

 

      بخوانید >  آلبوم تصاویر رسمی ایکو تارا اتوماتیک منتشر شد + مشخصات فنی نسخه نهایی

 

قیمت‌های اعلام شده در این بخشنامه فروش غیر قطعی بوده و قیمت نهایی و قطعی خودرو در زمان تحویل مشخص خواهد شد. همچنین فاصله اخرین خرید از شرکت‌های ایران خودرو و سایپا 48 ماه خواهد بود.

 

لازم به ذکر است که با توجه به محدود بودن ظرفیت، حداکثر ۳ روز کاری پس از پایان ثبت‌نام، قرعه‌کشی بین متقاضیان واجد شرایط برگزار و اسامی منتخبان اعلام خواهد گردید. همچنین متقاضیان تا پیش از انجام قرعه کشی هیچ وجهی واریز نکرده و پس از اعلام نهایی اسامی منتخبان واجد شرایط، 3 روز مهلت برای واریز پیش پرداخت به انتخاب شدگان داده خواهد شد.

 

دریافت نام کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت‌نام در سایت فروش اینترنتی از الزامات ثبت نام بوده لذا بدیهی است در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور،امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

 

همانند سایر بخشنامه‌های فروش و بر اساس ضوابط جدید فروش خودرو، به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می گیرد و متقاضی ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) خواهد بود. لازم به ذکر است حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) در شرکت‌های ایران خودرو و سایپا ۴۸ ماه است. در این طرح ثبت‌نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود و همچنین انتخاب‌شدگان در طرح‌های قرعه کشی قبلی اگر موفق به پرداخت وجه نشدند امکان شرکت در این طرح مشارکت در تولید را دارند.

 

       بخوانید > بررسی و تست تارا دنده‌ای در پیست اتومبیل‌رانی آزادی

 

گارانتی خودرو پس از 5 ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می‌شود و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل ۱۰۰۰ کیلومتری خودرو نیز الزامی است. در اين بخشنامه از زمان واريز وجه تا تحويل خودرو سود مشاركت و انصراف طبق جدول شماره 2 این بخشنامه پرداخت خواهد شد

 

سایر شرایط بخشنامه نیز بدون تغییر مشابه بخشنامه‌های فروش و پیش‌فروش قبلی خواهد بود. 

 

AutomobileFa IKCO Special Sale Plan 27aban1400 01

 

AutomobileFa IKCO Special Sale Plan 27aban1400 02

در همین زمینه

بیشتر بخوانید

شبکه‌های اجتماعی

تلگرام اتومبیل فارسیآپارات اتومبیل فارسیاینستاگرام اتومبیل فارسییوتیوب اتومبیل فارسیتلگرام اتومبیل فارسی

90 325 اتومبیل فارسی

oilpack

AutomobileFarsi NewArrizo5T

پیشنهاد اتومبیل فارسی

No Internet Connection