شبکه‌های اجتماعی

ایران خودرو شرایط پیش‌فروش یکساله محصولات خود را ویژه بهمن ماه 99 اعلام کرد
اتومبیل فارسی - ایران خودرو دنا پلاس

با موعد تحویل آبان، آذر و دی ماه 1400

 

 

گروه صنعتی ایران خودرو شرایط جدید پیش فروش یکساله محصولات خود را ویژه بهمن ماه 99 اعلام کرد.

این طرح پیش‌فروش از روز یکشنبه 5 بهمن ماه 99 آغاز شده و تا روز سه شنبه 7 بهمن ماه ادامه خواهد داشت. ایران خودرو در این طرح پیش فروش 7 محصول خود شامل دنا پلاس، سورن پلاس، پژو پارس با موتور TU5، رانا پلاس، پژو 206 تیپ 2، پژو 207i دستی با سقف پانوراما و پژو پارس بنزینی را با موعد تحویل آبان، آذر و دی ماه 1400 عرضه کرده است. قیمت‌های اعلام شده در این بخشنامه فروش غیر قطعی بوده و قیمت نهایی و قطعی خودرو در زمان تحویل مشخص خواهد شد.

 

لازم به ذکر است که با توجه به محدود بودن ظرفیت، حداکثر ۳ روز کاری پس از پایان ثبت‌نام، قرعه‌کشی بین متقاضیان واجد شرایط برگزار و اسامی منتخبان اعلام خواهد گردید. همچنین متقاضیان تا پیش از انجام قرعه کشی هیچ وجهی واریز نکرده و پس از اعلام نهایی اسامی منتخبان واجد شرایط، 5 روز مهلت برای واریز پیش پرداخت به انتخاب شدگان داده خواهد شد.

دریافت نام کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت‌نام در سایت فروش اینترنتی از الزامات ثبت نام بوده لذا بدیهی است در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور،امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

همانند سایر بخشنامه‌های فروش و بر اساس ضوابط جدید فروش خودرو، به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می گیرد و متقاضی ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) خواهد بود. لازم به ذکر است حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) در شرکت‌های ایران خودرو و سایپا ۴۸ ماه است و امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتى مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد. در این طرح ثبت‌نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود و همچنین انتخاب‌شدگان در طرح‌های قرعه کشی قبلی امکان شرکت در این طرح فروش را نخواهند داشت.

گارانتی خودرو پس از ۳ ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می‌شود و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل ۱۰۰۰ کیلومتری خودرو نیز الزامی است. در اين بخشنامه از زمان واريز وجه تا تحويل خودرو سود مشاركت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

سایر شرایط بخشنامه نیز بدون تغییر مشابه بخشنامه‌های فروش و پیش‌فروش قبلی خواهد بود.

 

AutomobileFa IKCO New PreSale Plan 5Bahman99

 

 

 

 

 

نظر دهید


در همین زمینه