شروع از یکشنبه 12 دی ماه

شرایط فروش جدید وانت کارا و پیکاپ کاپرا 2 اعلام شد - دی ماه 1400

نویسنده: مرصاد آقابابارنگرز پنج شنبه، 09 دی 1400
اتومبیل فارسی - وانت کارا و پیکاپ کاپرا 2 اتومبیل فارسی - وانت کارا و پیکاپ کاپرا 2

 

 

شرکت بهمن موتور برای متقاضیان خودرو تجاری سبک، از روز یکشنبه نهم آبان ماه به مدت پنج روز سه محصول خود را به فروش می رساند.

 

این گروه خودروسازی با هدف افزایش عرضه خودرو، از ساعت 10 صبح 12 دی ماهصورت نقدی سه محصول خود شامل وانت کارا تک کابین و دو کابین و کاپرا 2 را به فروش می رساند و طبق برنامه هفته آخر بهمن ماه این وانت‌ها را تحویل خواهد داد.

 

بر این اساس قیمت‌های تعیین شده بدین شرح است:

  وانت کارا تک کابین | رنگ‌ها: سفید، نقره‌ای نقرآبی | 250،924،000 تومان

  وانت کارا دوکابین کابین | رنگ‌ها: سفید، نقره‌ای نقرآبی | 268،900،000 تومان

پیکاپ کاپرا2 | رنگ‌ها: سفید | 568.900.000 تومان

 

با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت بهمن موتور فیلترهایی را مطابق شرط های مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با آن، ثبت نام مشتری از سوی شرکت بهمن موتور یکطرفه ابطال و وجه آنها مسترد خواهد شد.

 

در طرح مذکور، وانت کارا به سیستم تهویه مطبوع، کیسه هوای ایمنی (سرنشین+راننده) و سیستم رادیو پخش USB مجهز می باشد. ضمن اینکه طراحی صندلی و سقف کاذب و افزوده شدن قفل مرکزی از دیگر تغییرات این خودرو محسوب می شود.

 

همچنین سیستم انتقال قدرت دو دیفرانسیل با قابلیت کنترل الکترونیکی درگیری دیفرانسیل جلو، سیستم راهیاب با نقشه کامل ایران، دوربین عقب، کنترل سیستم مالتی مدیا از طریق فرمان و کیسه هوای ایمنی (سرنشین +راننده) از مشخصات این وانت کاپرا به شمار می آید.

 

لازم به ذکر است بهمن موتور دو شرط دارا بودن گواهینامه و سن بالای 18 سال را به شرایط خرید عمومی خود افزوده است و متقاضیان می توانند برای استفاده از شرایط فروش صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق آدرس www.bahman.ir اقدام نمایند.

 

 

 

بیشتر بخوانید

شبکه‌های اجتماعی

تلگرام اتومبیل فارسیآپارات اتومبیل فارسیاینستاگرام اتومبیل فارسییوتیوب اتومبیل فارسیتلگرام اتومبیل فارسی

14010204

Gif automobile Farsi 325 90

MVM 14010209

300x100 px gif

پیشنهاد اتومبیل فارسی

No Internet Connection