موتور، گیربکس و آپشن‌های جدید برای X22 پرو

ام وی ام ایکس 22 پرو با چه تغییراتی می‌آید‌؟

نویسنده: تحریریه اتومبیل فارسی یکشنبه، 28 شهریور 1400
اتومبیل فارسی - ام وی ام X22 پرو اتومبیل فارسی - ام وی ام X22 پرو

 

شرکت مدیران خودرو بنا دارد تا مدل به روز شده و پر طرفدارترین کراس اوور خود به نام ایکس 22 را با عنوان ایکس 22 پرو به زودی روانه بازار کند. ایکس 22 پرو تغییرات بسیاری را به خود دیده است در بخش طراحی نمای جلو خودرو به طور کلی عوض شده که شامل چراغ‌ها، جلوپنجره و سپر جلو است که تا حدودی شبیه خودروهایی چون هیوندای کونا و نسل جدید سانتافه شده است.


از سوی دیگر نمای داخل کاملا عوض شده که کاملا مدرن و جدید است. اما نقطه قوت داشبورد جدید و مانیتور 9 اینچی آن است. این خودرو به امکانات رفاهی مناسبی مجهز شده که مانیتور 9 اینچی را می‌توان مهمترین نامید که انداره بزرگ دارد و به صورت لمسی میتوان بسیاری از ادوات را کنترل نمود. همچنین به لحاظ رفاهی ترمز پارک برقی و اتوهلد در کنار فرمان برقی به عنوان گزینه‌های جذاب اضافه شده است.


ایکس 22 پرو به موتور 1 لیتری توربو مجهز است که توانایی تولید قدرت مناسب را دارد. 107 اسب بخار خروجی این موتور است. در سال‌های اخیر برندهای مطرح چون سیتروئن، مینی و بی ام و از موتورهای کوچک و پر بازده استفاده کرده‌اند. این موتور به یک گیربکس 9 سرعته CVTمتصل شده که آزمایش خود را بر روی آریزو6 به خوبی پس داده است. انتظار می‌رود ایکس 22 پرو موفقیت ایکس 22 در بازار ایران را تکرار کند.

 

در همین زمینه

بیشتر بخوانید

شبکه‌های اجتماعی

تلگرام اتومبیل فارسیآپارات اتومبیل فارسیاینستاگرام اتومبیل فارسییوتیوب اتومبیل فارسیتلگرام اتومبیل فارسی

oilpack

AutomobileFarsi NewArrizo5T

پیشنهاد اتومبیل فارسی

No Internet Connection