شبکه‌های اجتماعی

پژو 2008 نخستین و تنها محصول 5 ستاره تولید داخل شد

بر اساس آخرین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران

طبق آخرین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران منتهی به اسفندماه 97، محصول پژو 2008 تولیدی شرکت ایران خودرو به‌عنوان نخستین و تنها خودروی داخلی 5 ستاره شناخته شد.

اختصاص پنج ستاره کیفی با توجه به استانداردهای سخت‌گیرانه شرکت بازرسی کیفیت به خودروهای تولید داخلی بی‌سابقه بوده که گروه صنعتی ایران خودرو با اجرای برنامه‌های بهبود کیفیت در زنجیره تولید خودرو برای نخستین بار موفق به کسب آن شده است.

 

همچنین در اسفندماه سال گذشته، محصول هایما S7 نیز که در سایت ایران خودرو خراسان تولید می‌شود از سه ستاره کیفی به سطح کیفی 4 ستاره ارتقا یافت.

این نتایج در حالی کسب شده که محدودیت‌های بین المللی که در ماه‌های اخیر صنعت خودرو را درتنگنا قرار داده، نتوانسته ایران خودرو را از مسیر اصلی افزایش کیفیت و رضایت مشتریان دور سازد و حتی گام های این خودروساز را استوارتر کرده است.

موفقیت کیفی کسب شده نشان می‌دهد مقوله کیفیت همچنان سرفصل فعالیت‌ها و اولویت اصلی گروه صنعتی ایران‌خودرو و حاصل زحمات و تلاش کارکنان، غیرت و تعصب کارگران خطوط تولید و مدیریت هوشمندانه این مجموعه است.

گفتنی است، تمامی محصولات تولیدی در سایت‌های گروه صنعتی ایران‌خودرو دست‌کم دارای دو ستاره کیفیت هستند و هیچ محصول تک ستاره‌ای در سبد محصولات این گروه صنعتی قرار ندارد.

نظر دهید


در همین زمینه