شبکه‌های اجتماعی

اتومبیل فارسی - سامانه یکپارچه تخصیص خودرو
با اتمام زمان ثبت‌نام اولیه متقاضیان

 

با اتمام زمان ثبت‌نام اولیه متقاضیان در مرحله سوم سامانه یکپارچه خودرو، نتایج آن دیروز اعلام شد تا روند تکمیل وجه مشتریان آغاز شود.


بر اساس سیاستگذاری وزارت صنعت، سایت سامانه یکپارچه تخصیص خودروها از ساعت ۸ دوشنبه ششم شهریور ماه برای سه درصد متقاضیان جامانده از مرحله دوم که خودرویی به آنها تخصیص پیدا نکرده بود، بازگشایی شد و متقاضیان ۳ روز تا پنج‌شنبه ۹ شهریورماه مهلت داشتند تا نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.


مطابق اعلام تقدسی مدیر سامانه یکپارچه خودرو، مشتریان کرمان موتور و مدیران خودرو که تحویل خودروهای آنها بعد از تابستان 1402 است نیز می‌توانند با مراجعه به سایت نسبت به تغییر خودروی خود اقدام کنند. بر همین اساس از شرکت کرمان موتور چهار مدل خودروی جک J4 ،J7 ،S3 ،S5 و از شرکت مدیران‌خودرو پنج خودروی آریزو 6، FX، تیگو7، X22 و X55 برای متقاضیان در نظر گرفته شده است. تحویل این خودروها حداکثر سه ماهه خواهد بود و به نوعی فروش فوق‌العاده محسوب می‌شود.


با اتمام زمان ثبت نام اولیه متقاضیان در سامانه یکپارچه خودرو روز 11 شهریورماه نتایج اعلام شده و خریداران می‌توانند با مراجعه به سامانه از جزئیات ثبت نام خود مطلع شوند.

 

نظر دهید


در همین زمینه