شبکه‌های اجتماعی

اتومبیل فارسی - پیکاپ فوتون
ویژه دهه مبارک فجر

ایران خودرو طرح پیش‌فروش پیکاپ فوتون G7 بنزینی را اعلام کرد. این شرکت در طرح پیش‌فروش ویژه دهه مبارک فجر پیکاپ فوتون G7 بنزینی با جعبه دنده اتوماتیک عرضه کرده است. در این شرایط فروش مبلغ پیش‌پرداخت تعیین شده 940 میلیون تومان بوده و قیمت نهایی در زمان ارسال دعوتنامه برای تکمیل وجه مشخص خواهد شد.

 

در این شرایط پیش فروش که موعد تحویل خودرو در دو زمان مختلف تعیین شده است سود مشارکت و سود انصراف برای زمان تحویل هفته آخر اردیبهشت به ترتیب 5 و 2 درصد تعیین شده و برای هفته آخر خرداد ماه 12 و 9 درصد است.

 

پیکاپ فوتون بنزینی اتوماتیک دارای پیشرانه‌ای با فناوری بورگوارد، مجهز به توربو شارژر است که می‌تواند ۲۴۰ اسب بخار و ۳۶۰ نیوتن متر گشتاور تولید کند که این مشخصات باعث شده تا این محصول ایران خودرو دیزل به عنوان قدرتمندترین پیکاپ دو کابین بنزینی در بازار ایران شناخته شود.

 

این خودرو علاوه بر مجهز بودن به سیستم‌های ایمنی رفاهی و هوشمند پیشرفته، مجهز به گیربکس معروف ZF اتوماتیک هشت دنده است و با طراحی داخلی بسیار زیبای خود مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است. قابلیت دو دیفرانسیل ۴WD و زنجیر موتور از دیگر ویژگی‌های مهم این محصول است.

نظر دهید