شبکه‌های اجتماعی

شرایط پیش‌فروش ایران خودرو تارا در دو نسخه دستی و اتوماتیک اعلام شد (ویژه دی ماه 99)
اتومبیل فارسی - ایکو تارا / عکس: خبرگزاری فارس

با موعد تحویل حداکثر یکساله

 


گروه صنعتی ایران خودرو پیش فروش محصول جدید خود را از روز شنبه 20 دی ماه 99 آغاز می‌کند. در این طرح، ایکو تارا در دو نوع دستی و اتوماتیک با موعد تحویل حداکثر یک ساله عرضه خواهد شد.
طرح پیش فروش محصول جدید گروه صنعتی ایران خودرو از روز شنبه ۲۰ دی ماه 99 آغاز می شود و تا پایان روز دوشنبه ۲۲ دی ماه ادامه خواهد داشت. در این طرح پیش‌فروش برای ایکو تارا دستی پیش‌پرداخت 143.500.000 تومانی و برای نسخه اتوماتیک آن پیش‌پرداخت 192.500.000 تومانی در نظر گرفته شده است. هر دو نسخه در رنگ‌های سفید، مشکی، خاکستری، نقره‌ای، آبی رویال و آبی کبود قابل عرضه خواهند بود. تاریخ تحویل نسخه دستی تیر تا دی ماه 1400 و نخسه اتوماتیک مهر تا دی ماه 1400 اعلام شده است.

 

     بخوانید >  آشنایی با مشخصات فنی و تجهیزات رفاهی و ایمنی ایکو تارا اتوماتیک + تصاویر جدید   

    

     بخوانید >  مروری بر مشخصات فنی و ویژگی‌های ایکو تارا، محصول جدید ایران خودرو

 

لازم به ذکر است که با توجه به محدود بودن ظرفیت، حداکثر ۳ روز کاری پس از پایان ثبت‌نام، قرعه‌کشی بین متقاضیان واجد شرایط برگزار و اسامی منتخبان اعلام خواهد گردید. همچنین متقاضیان تا پیش از انجام قرعه کشی هیچ وجهی واریز نکرده و پس از اعلام نهایی اسامی منتخبان واجد شرایط، 5 روز مهلت برای واریز پیش پرداخت به انتخاب شدگان داده خواهد شد.

دریافت نام کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت‌نام در سایت فروش اینترنتی از الزامات ثبت نام بوده لذا بدیهی است در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور،امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

همانند سایر بخشنامه‌های فروش و بر اساس ضوابط جدید فروش خودرو، به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می گیرد و متقاضی ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) خواهد بود. لازم به ذکر است حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) در شرکت‌های ایران خودرو و سایپا ۴۸ ماه است و امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتى مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد. در این طرح ثبت‌نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود و همچنین انتخاب‌شدگان در طرح‌های قرعه کشی قبلی امکان شرکت در این طرح فروش را نخواهند داشت.

گارانتی خودرو پس از ۳ ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می‌شود و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل ۱۰۰۰ کیلومتری خودرو نیز الزامی است. در اين بخشنامه از زمان واريز وجه تا تحويل خودرو سود مشاركت و انصراف پرداخت نخواهد شد و سند خودرو تا یکسال در رهن شرکت باقی خواهد ماند.

 شماره تلفن ۰۲۱۸۲۲۷۲۷۲۷ مرکز تماس ایران خودرو برای پاسخگویی حین ثبت نام درنظر گرفته شده است.

AutomobileFa IKCO Tara MT AT PeSale Dey99

 

 

 

 

نظر دهید