شبکه‌های اجتماعی

پیش‌فروش شاهین و 6 محصول دیگر سایپا با سند آزاد
اتومبیل فارسی - شاهین

ویژه آذر ماه 1400 با موعد تحویل خرداد تا شهریور 1401

 

 

طرح پیش‌فروش، 7 محصول سایپا و پارس خودرو شامل شاهین، کوییک S، ساینا S، کوییک دنده‌ای، کوییک پلاس اتوماتیک، کوییک R و وانت 151 با موعد تحویل خرداد ماه تا شهریور ماه 1401 و با قیمت غیر قطعی عرضه شده است. قیمت نهایی و قطعی خودروها در زمان تحویل محاسبه و مابقی ارزش خودرو نسبت به پیش‌پرداخت تعیین شده در جدول زیر از مشتریان دریافت خواهد شد.

 

ثبت نام در این پیش‌فروش یکساله گروه خودروسازی سایپا از 10 صبح روز دوشنبه اول آذرماه به مدت 48 قابل انجام است.

 

لازم به ذکر است که با توجه به محدود بودن ظرفیت، حداکثر ۳ روز کاری پس از پایان ثبت‌نام، قرعه‌کشی بین متقاضیان واجد شرایط برگزار و اسامی منتخبان اعلام خواهد گردید. همچنین متقاضیان تا پیش از انجام قرعه کشی هیچ وجهی واریز نکرده و پس از اعلام نهایی اسامی منتخبان واجد شرایط، 3 روز مهلت برای واریز پیش پرداخت به انتخاب شدگان داده خواهد شد.

 

دریافت نام کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت‌نام در سایت فروش اینترنتی از الزامات ثبت نام بوده لذا بدیهی است در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور،امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

 

همانند سایر بخشنامه‌های فروش و بر اساس ضوابط جدید فروش خودرو، به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می گیرد. متقاضی ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) خواهد بود و همچنین نباید دارای پلاک انتظامی فعال باشد. در صورت عدم رعایت این دو شرط ثبت نام کم لم یکن تلقی شده و متقاضی تا 3 سال از ثبت نام در طرح‌های ایران خودرو و سایپا محروم خواهد شد.

 

حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) در شرکت‌های ایران خودرو و سایپا ۴۸ ماه است و خودروی این طرح به صورت سند آزاد به مشتریان ارائه می‌شود.  علاوه بر این، شماره حساب، شماره کارت و شماره شبای حسابی که مبلغ پیش‌پرداخت از آن واریز می‌شود باید به نام شخص متقاضی باشد.

 

گارانتی خودرو پس از 5 ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می‌شود و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل ۱۰۰۰ کیلومتری خودرو نیز الزامی است. در اين بخشنامه از زمان واريز وجه تا تحويل خودرو سود مشاركت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

 

 AutomobileFa Saipa New Special Sale Plan 1azar1400

نظر دهید