شبکه‌های اجتماعی

اتومبیل فارسی -بهمن امپاور
یکشنبه ۲۸ خرداد

 

کشنده امپاور BD۵۰۰ و فورس ۶ تن روز یکشنبه ۲۸ خرداد با قیمت پایه ۴میلیارد و ۲۳۰میلیون تومان و یک‌میلیارد و ۴۳۷میلیون تومان در بورس کالا عرضه می‌شوند.


خریداران برای انجام این معاملات باید کد بورسی داشته باشند. دریافت کد بورسی از طریق ثبت‌نام در سامانه سجام و انجام مراحل قانونی این فرآیند امکان‌پذیر است. لذا توصیه می‌شود خریداران زمانی را برای این امور اختصاص دهند.


در این معاملات اشخاص حقیقی و حقوقی مجاز به خرید و اعلام قیمت هستند. کامیون فورس ۶ تن کابین خوابدار، خودرویی به راحتی سواری و با کاربری حمل بار است که به یک پیشرانه ۳۷۶۰ سی‌سی توربو شارژ با استاندارد آلایندگی یور‌و۵ مجهز است. از جمله امکانات رفاهی این کامیون بهره‌مندی از یک تخت خواب و امکان تبدیل صندلی‌های جلو به فضای خواب سرنشین دوم قابل بیان است.


کشنده امپاور BD۵۰۰
، مجهز به یک موتور ۱۱۸۰۰ سی سی توربو شارژ با سطح آلایندگی یورو ۵ است که قدرتی در حدود ۵۰۰ اسب‌بخار و نیروی گشتاوری معادل ۲۳۰۰ نیوتن‌متر را توسط یک گیربکس ۱۲سرعته AMT مدل TRAXON از برندZF که دارای یک ریتاردر ۵حالته است به چرخ‌های محور عقب منتقل می‌کند و به این واسطه قادر به حمل وزن ترکیبی مجاز ۴۴ تن است.

 

نظر دهید


در همین زمینه