شبکه‌های اجتماعی

ایکس55 پرو، جدیدترین محصول مدیران خودرو وارد بازار شد
اتومبیل فارسی - ام وی ام ایکس 55 پرو

با تغییراتی چشمگیر


این روزها بازار خودرو در ایران خبرهای پر سر و صدایی را دنبال ‌می‌کند؛ از حواشی مرتبط با سیستم یکپارچه عرضه خودرو توسط وزارت صمت گرفته تا تصمیم دولت مبنی بر واردات مجدد خودرو به کشور. اما در میان این اخبار ضد و نقیض و سردرگمی‌ها، تنها شرکت مدیران خودرو است که با معرفی مستمر محصولات جدید سعی دارد به بازار بی رمق فعلی جان تازه‌ای ببخشد.


اکنون این شرکت، محصول ایکس 55 پرو خود که پیش از این اخبار و اطلاعاتی از آن منتشر شده بود را به عنوان جدیدترین کراس اوور برند ام‌وی‌ام خود رسما وارد بازار کرد. نسخه پرو، فیس لیفتی از مدل قبلی ایکس 55 است که اکنون با تغییرات گسترده ای به لحاظ ظاهری، فنی و امکانات رفاهی به بازار عرضه شده است.

 

AutomobileFa  x55pro 1


ظاهر ایکس 55 پرو با تغییرات به وجود آمده شباهت بیشتری به سایر محصولات پیشرو شرکت مدیران خودرو پیدا کرده و جلوه‌ای به مراتب به روزتر و زیباتر دارد. جلوپنجره، سپر، چراغ‌ها و رینگ‌های جدید به کار گرفته شده موجب تمایز آن با نسل قبلی و چهره ای پخته تر برای این خودرو شده است.


اما بارزترین و چشمگیرترین تغییرات این خودرو را باید در کابین و داشبورد آن مشاهده کرد. صفحه نمایش 10.25 اینچی در کنار پنل تهویه لمسی، اهرم تعویض دنده برقی و نورپردازی داخلی 7 رنگ، بلافاصله هر بیننده‌ای را به خود مجذوب کرده و حس و حال خودرویی به روز و مبتنی بر تکنولوژی را به راننده القا ‌می‌کند.


در بخش فنی، شرکت مدیران خودرو برای نسخه پرو ایکس 55 از پیشرانه بهبود یافته 1.5 لیتری توربو با قدرت و گشتاور بیشتر استفاده کرده است. انتقال قدرت موتور به چرخ‌های جلو نیز این بار با استفاده از گیربکس CVT 9 سرعته جدید انجام ‌می‌شود که با توجه به تجربه تست رانندگی خودرو که پیش از این مدیران خودرو در اختیار مشتریان و اصحاب رسانه قرار داد بازخوردهای بسیار مثبتی را دریافت کرده و نشان از هماهنگی بیشتر موتور و گیربکس و شتابگیری بهتر در نسخه پرو ‌می‌باشد.


این تغییرات در کنار آپشن‌ها و امکانات رفاهی در نظر گرفته شده برای این خودرو، شامل دوربین 360 درجه، گرم کن صندلی‌ها، کول باکس، کروز کنترل و... موجب شده مشتریانی که تجربه رانندگی با خودروهای رقیب و حتی به ظاهر رده بالاتری را داشته اند پس از رانندگی با ایکس 55 پرو به برتری‌های این خودرو با توجه به روزتر بودن آن به لحاظ تکنولوژی و طراحی اذعان کنند.

 

AutomobileFa  x55pro 2


حال که خودرو ایکس 55 پرو به بازار عرضه شده و شرایط فروش آن نیز اعلام شده است، علاقه مندان ‌می‌توانند با مراجعه به وبسایت شرکت مدیران خودرو به آدرس www.mvmco.ir اطلاعات دقیق و کاملی از این خودرو کسب نمایند.

 

نظر دهید


در همین زمینه