کابین پرجم دار جدید مدیران خودرو چه ویژگی‌هایی دارد؟

داشبورد جدید تیگو8 پرو، خاص و منحصر به فرد

نویسنده: تحریریه اتومبیل فارسی سه شنبه، 26 مرداد 1400
اتومبیل فارسی - داشبورد تیگو 8 پرو اتومبیل فارسی - داشبورد تیگو 8 پرو

شرکت مدیران خودرو بنا دارد تا لوکس ترین محصول خود به نام تیگو8 پرو را به زودی به بازار عرضه کند. تیگو8 پرو که با ظاهری به روز و امکانات سطح بالا عرضه شده، توانسته است در بازارهای مختلف جهانی چون روسیه و برزیل به موفقیت‌های بزرگ دست یابد.


اما نکته مهم که توجه بسیاری را به خود جلب کرده نمای لوکس و مدرن داخلی آن است که موجب شگفتی بسیاری شده است. داشبوردی با نمایشگر بزرگ و لمسی، سبکی که برای نخستین بار مرسدس بنز باب کرد و اتفاقا طرفداران بسیاری را نیز پیدا کرد.


با ورود به داخل تیگو8 پرو و مشاهده داشبورد آن با نمایی کاملا متفاوت از خودروهای موجود بازار مواجه می‌شوید، یک داشبورد کاملا مدرن با دو صفحه نمایش 12.3 اینچی مربوط به صفحه ابزار و کنترل است که مجموعا 24.6 اینچ خواهد بود و در نوع خود بی نظیر است. در مجموع دارای نمایش دو تکه شناور است که ترکیبی از داشبورد دیجیتال و صفحه چند رسانه‌ای است .تیگو8 پرو مجهز به 3 نمایشگر است، همراه 2 صفخه 12.3 اینچی و یک صفحه لمسی 8 اینچی در کابین این خودرو تعبیه شده که می‌تواند کلیه تنظیمات سیستم تهویه را انجام دهد، همچنین این خودرو مجهز به ردیف دوم کنترل مستقل برای تنظیمات سیستم تهویه ویژه سرنشینان عقب است.


نمای داخل تیگو8 پرو کاملا لوکس و آینده نگرانه است که مفاهیم کاملا جدید طراحی بر مبنای تکنولوژی را نشان می‌دهد و می‌تواند به عنوان یکی از مزیت‌های خاص این شاسی بلند لوکس به حساب آید کنسول لوکس و طرح فوق العاده جذاب اهرم دسته دنده به شما حس و حالی کاملا لوکس و مدرن را می‌دهد .


تیگو8 پرو محصولی کاملا به روز است که با مجموعه‌ای از امکانات رفاهی و ایمنی روز عرضه خواهد شد و کاملا حس یک شاسی بلند لوکس را به مشتریان خود خواهد داد، نمای داخل این شاسی بلند جذاب از آخرین متدهای روز چون محصولات مرسدس بنز پیروی می‌کند و قطعا در بازار ایران می‌تواند بسیار جذاب باشد.

 

در همین زمینه

بیشتر بخوانید

شبکه‌های اجتماعی

تلگرام اتومبیل فارسیآپارات اتومبیل فارسیاینستاگرام اتومبیل فارسییوتیوب اتومبیل فارسیتلگرام اتومبیل فارسی

oilpack

AutomobileFarsi NewArrizo5T

پیشنهاد اتومبیل فارسی

No Internet Connection