شبکه‌های اجتماعی

اتومبیل فارسی - کامیون کشنده فاو
هفته آینده صورت می‌گیرد

 بورس کالا هفته آینده میزبان 30 دستگاه کامیون کشنده فاو خواهد بود. عرضه کامیون کشنده فاو از ۹ اردیبهشت ماه آغاز می‌شود. سیبا موتور یکشنبه هفته آینده 30 دستگاه کامیون کشنده فاو (FAW J6P-460) را در تالار خودرو بورس کالا عرضه می‌کند.

بورس کالا هفته آینده 9 اردیبهشت ۱۴۰3 قرار است 30 دستگاه کامیون کشنده فاو سفید رنگ را با قیمت پایه 4 میلیارد و 778 میلیون تومان عرضه کند. سیباموتور اعلام کرده است درصد پیش پرداخت برای خرید این خودرو 1۰ درصد است و تاریخ تحویل 9 تیر ۱۴۰3 خواهد بود.

 

      بخوانید -> تجربه رانندگی با محصولات تجاری گروه بهمن در اهواز

 

مشخصات فنی کامیون کشنده فاو
کامیون فاو با موتور قدرتمند CA6DM2-46E52 از برند معتبر WUXI Diesel Engine Works به بازار کشور راه پیدا کرده است. موتور این کامیون با استاندارد آلایندگی Euro 5 EEV و سیستم کاهنده آلایندگی با کاتالیست هوشمند (SCR)، یک انتخاب هوشمند دوستدار محیط‌زیست در دنیای حمل‌ونقل است. تکنولوژی ۶ سیلندر خطی، تزریق مستقیم، توربوشارژ و اینترکولر در کنار حجم موتور ۱۱۰۵۰ سی‌سی و نسبت تراکم ۱۸/۳:۱ و حداکثر قدرت موتور ۴۶۰ اسب بخار در دورهای ۱۹۰۰ و حداکثر گشتاور ۲۲۰۰ نیوتن متر در دورهای ۱۳۰۰ این کامیون را به یکی از قدرتمندترین کشنده‌های موجود در بازار تبدیل کرده است. همچنین سیستم سوخت‌رسانی با انژکتور، عملکرد سریع و دقیق را برای این خودرو فراهم می‌کند.

نظر دهید


در همین زمینه