گارانتی 5 سال یا 150.000 کیلومتر و 2 سال یا 6 نوبت سرویس رایگان

آریزو5 توربو، سدان خوش تیپ مدیران خودرو

نویسنده: تحریریه اتومبیل فارسی دوشنبه، 11 اسفند 1399
اتومبیل فارسی - ام‌وی‌ام آریزو 5 توربو اتومبیل فارسی - ام‌وی‌ام آریزو 5 توربو

 


بیش از 3 سال پیش در اواخر تابستان سال 1396 شرکت مدیران خودرو سدان شیک و جوان پسند خود را به موتور توربو معروف که در لوکس ترین خودروی خود یعنی تیگو7 نیز به کار برده بود مجهز کرد تا دل مشکل پسندان و خریداران طرفدار سرعت و هیجان را به دست آورد.


انصافا آریزو5 هم طراحی شیک و هم اسپورت دارد و میتواند دل اقشار نوگرا و طرفدار مدرنیته را بدست آورد. شما با پرداخت قیمتی معقول در بازار فعلی در مقایسه با برخی خودروهای ایرانی یا دست دوم وارداتی سدانی را دریافت میدارید که به لحاظ ابعاد ما بین هیندای اکسنت و النترا قرار دادرد و دارای طراحی قوی و ماندگار است که خودروهای اروپایی و کره‌ایی رابه شما یادآوری می‌کند.


یکی از مزیت های بزرگ آریزو5 اطاق جادار و فضای بار بسیار وسیع است که از این جهت با بسیاری از خودروهای بزرگتر از خود قابل قیاس است و برای ایرانیان جذاب. در اصل شما فضای بیرون یک سدان جمع و جور در کنار فضای داخل یک سدان لوکس دارید که هم در شهر مفید است و هم در سفر لذت بخش.

آریزو 5 همواره طرفداران خاص خود را داشته است و دارد و رضایتمندی بالایی از جانب مالکان دارد. طبق ارزیابی‌های صورت گرفته و بررسی نظر مشتریان، اکثر آن‌ها از کیفیت خودرو و ایمنی آن رضایت کامل دارند. بر طبق نظر مشتریان آریزو 5 دارای موتوری با دوام و کم استهلاک و قوی است و بدنه و شاسی فولادی آن در تصادفات به خوبی از سرنشینان حفاظت می‌کند از سوی دیگر هم اکنون می‌توان این خودرو را با پیش پرداخت 40 درصد و اقساط تا سقف 5 سال با مدت زمان تحویل کوتاه مدت تهیه کرد که از این بعد مزیت اصلی این محصول دربازار حساب می‌شود.

از سوی دیگر برای این خودرو گارانتی 5 سال یا 150.000 کیلومتر در کنار 2 سال یا 6 نوبت سرویس رایگان هم در نظر گرفته شده که اینها شرایط خاصی است که تنها آریزو 5 در بازار ایران در این سگمنت از آن سود می‌جوید و مدیران خودرو این شرایط را برای کلیه محصولات خود در نظر گرفته است.

 

 

در همین زمینه

بیشتر بخوانید

شبکه‌های اجتماعی

تلگرام اتومبیل فارسیآپارات اتومبیل فارسیاینستاگرام اتومبیل فارسییوتیوب اتومبیل فارسیتلگرام اتومبیل فارسی

oilpack

AutomobileFarsi NewArrizo5T

پیشنهاد اتومبیل فارسی

No Internet Connection