اقدام جدید کارمانیا برای تعهدات معوق بی‌وای‌دی S7

به جای بی‌وای‌دی، کراس‌اوور و پیکاپ جک تحویل بگیرید!

نویسنده: تحریریه اتومبیل فارسی پنج شنبه، 29 مهر 1400
اتومبیل فارسی - محصولات جدید کرمان موتور اتومبیل فارسی - محصولات جدید کرمان موتور

 

 

به گزارش اتومبیل فارسی به نقل از پرشین خودرو، شرکت کارمانیا که به دلیل ترک ایران توسط " بی وای دی " نتوانست تعهدات خود در پیش فروش "بی وای دی اس7" را تامین کند، در ماه های اخیر تلاش زیادی کرده است تا بتواند رضایت مشتریان خود را جلب کند.

 

این خودروساز خصوصی در ماه های گذشته تلاش کرد تا با خودروی SWM تعهدات معوق خود را رفع کند.

 

حالا کارمانیا در اقدامی جدید با یک خودروساز کرمانی قراردادی منعقد کرده است تا با خرید 500 دستگاه خودرو، بتواند بخشی از تعهد خود به خریداران را رفع کند.

 

بر اساس اطلاعات خبرنگار پرشین خودرو، دو محصول شاسی بلند و یک پیکاپ شرکت خودروساز کرمانی، خودروهایی است که در این قرارداد نام آنها درج شده است.

 

هر چند مشتریانی وجود دارند که از کارمانیا شاکی هستند اما کارمانیا یکی از شرکت هایی است که تلاش می کند تا از طرق مختلف رضایت شکات را جلب کند.

 

خرید SWM از بازار آزاد و تحویل به خریداران را باید بخشی از این تلاش ها بدانیم هر چند که این خودرو از نظر کیفی به هیچ وجه قابل مقایسه با بی وای دی نبوده است.

 

قرارداد اخیر کارمانیا با خودروساز کرمانی و تحویل محصولات این شرکت به مشتریان نسبت به پیشنهاد SWM، قطعا طرفداران بیشتری خواهد داشت چرا که به هر حال محصولات خودروساز کرمانی در بازار ایران جواب خود را پس داده و از شبکه خدمات پس از فروش مناسب تری نیز نسبت به سیف خودرو برخوردار است.

 

به هر حال آنچه قابل کتمان نیست این است که مشتریان کارمانیا باید از این پیشنهاد راضی باشند اما از نگاه کارشناسی و فنی این پیشنهاد جدید اگر اجرا شود قطعا مناسب تر از پیشنهاد قبلی خواهد بود.

 

یادآور می شود، قرارداد کارمانیا با خودروساز کرمانی فقط 500 دستگاه خودرو را شامل می شود.

 

 

 

در همین زمینه

بیشتر بخوانید

شبکه‌های اجتماعی

تلگرام اتومبیل فارسیآپارات اتومبیل فارسیاینستاگرام اتومبیل فارسییوتیوب اتومبیل فارسیتلگرام اتومبیل فارسی

oilpack

AutomobileFarsi NewArrizo5T

پیشنهاد اتومبیل فارسی

No Internet Connection