پس از دیگنیتی

فیدلیتی بهمن موتور هم 5 ستاره کیفی دریافت کرد

نویسنده: تحریریه اتومبیل فارسی پنج شنبه، 23 دی 1400
اتومبیل فارسی - بهمن فیدلیتی اتومبیل فارسی - بهمن فیدلیتی

 

 

فیدلیتی و دیگنیتی تنها SUVساخت ایران هستند که ۵ ستاره کیفی را دریافت کردند.


ظاهر زیبا و امکانات فوق العاده دو خودرو بهمن موتور تا کنون با استقبال زیاد از سوی خریداران قرار گرفته و توانسته در ارزیابی آذر ماه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) پنج ستاره کیفی را بدست آورد.


فیدلیتی در جدیدترین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به عنوان نهاد بازرسی مورد تأیید وزارت صمت، رده کیفی پنج ستاره را کسب کرد.


ارزشیابی کیفی خودروها که براساس استانداردهای ملی اجرا می شود به عیوب خودرو در حین تولید پرداخته و کیفیت خودروها را در زمان خروج از خط تولید مورد ارزیابی قرار می دهد. رضایت مشتریان از کیفیت خودرو پس از تولید و در حین مصرف توسط مشتریان نیز سنجیده می شود.


در ارزشیابی ها و همچنین نتایج نظرسنجی مشتریان که با رعایت معیارها و شاخص هاي تعیین شده در استانداردهاي ملی صورت می گیرد، خودروها در 5 کلاس قیمتی رتبه بندي شده و به هر کدام از آنها از 1 تا 5 ستاره کیفی تعلق می گیرد.


در حال حاضر طبق گزارش آذر ماه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، در سگمنت SUV تنها دو محصول دیگنیتی و فیدلیتی بهمن موتور توانسته 5 ستاره کیفی را بدست آورند.


گروه بهمن تا کنون هر محصولی که به بازار عرضه کرده به موازات آن پیش بینی های لازم برای ارائه خدمات و تامین قطعات با کیفیت را هم لحاظ کرده است. گفتنی است تمامی عاملیت های خدمات پس از فروش بهمن موتور آموزش های لازم در خصوص ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی مشتریان دیگنیتی و فیدلیتی را دیده اند و این اطمینان را می دهد که طی دوره گارانتی و پشتیبانی 10 ساله برای قطعات یدکی این خودروها پیش بینی های لازم صورت گرفته است.

 

 

در همین زمینه

بیشتر بخوانید

شبکه‌های اجتماعی

تلگرام اتومبیل فارسیآپارات اتومبیل فارسیاینستاگرام اتومبیل فارسییوتیوب اتومبیل فارسیتلگرام اتومبیل فارسی

14010204

Gif automobile Farsi 325 90

MVM 14010209

300x100 px gif

پیشنهاد اتومبیل فارسی

No Internet Connection