شبکه‌های اجتماعی

اتومبیل فارسی - فراخوان برای نام گذاری خودرو جدید کرمان موتور
کرمان موتور:

 

کرمان موتور در فراخوانی برای نامگذاری خودرو جدید خود مسابقه برگزار می‌کند.


شرکت کرمان موتور در شهریور 1401 و در نمایشگاه تحول خودرو از پلت فرم اختصاصی خود به نام PS1 رونمایی کرد. ارائه پلتفرم PS1 کرمان موتور توسط یک خودرو ساز خصوصی از این جهت حائز اهمیت است که برای نخستین بار در کشور اجرایی شده و به عبارتی دیگر اولین بار است که خودرویی بومی‌ از یک خودروساز خصوصی قرار است روانه بازار شود.


در همین راستا سامان فیروزی مدیر عامل شرکت کرمان موتور اعلام کرد: «نامگذاری اولین خودروی این پلتفرم توسط مردم انجام می‌شود و لذا علاقمندان می‌توانند از اول آبان با مراجعه به سایت کرمان موتور در فرایند نامگذاری این خودرو شرکت کرده و جایزه بگیرند.»


بر اساس این گزارش امکان ثبت سه نام که دارای مفهوم و ترجیحا ریشه در تاریخ، فرهنگ و اکو سیستم ایران علی الخصوص جنوب شرق کشور و استان کرمان را دارد، هم اکنون در سایت کرمان موتور فراهم است.


پس از درج اسامی‌و دلیل انتخاب، شماره رهگیری به فرد ثبت کننده تعلق می‌گیــرد و در نهایت به نام برگزیده یک دستگاه خودرو تعلق خواهد گرفت. علاقمندان می‌توانند برای ثبت نام به سایت کرمان موتور به آدرس kermanmotor.com مراجعه کرده و در بخش مسابقه اسامی‌پیشنهادی را ثبت نمائید.

 

نظر دهید