شبکه‌های اجتماعی

نیو، سازنده خودروهای الکتریکی چینی وارد آلمان می‌شود
Automobile Farsi - NIO ET7

تا پایان سال 2022


نیو، خودروساز چینی که تولید خودروهای مدرن الکتریکی مشغول است، از ورود خود به بازار آلمان با سدان ET7 خبر داده است.


بر اساس اخبار منتشر شده، نیو ET7 از سال 2022 وارد بازار آلمان خواهد شد و بر اساس اعلام این شرکت، تحویل خودروهای آن در سه ماهه چهارم سال صورت خواهد گرفت. نیو از تقاضا برای مدل ET7 بسیار مطمئن است و به دنبال راه‌اندازی یک کارخانه در اروپا است. این شرکت همچنین به دنبال ایجاد یک سرمایه گذاری مشترک با غول‌های خودروسازی اروپا برای تولید مشترک محصول خود در این قاره است.


ویلیان لی، موسس نیو می‌گوید: « ورود به بازار آلملن هدف واقع‌بینانه‌ای است که ما برای آن تلاش می کنیم. هدف ما این است که نیو ETV را تا پایان سال 2022 در آلمان عرضه کنیم.»


در ادامه باید گفت این خودروساز چینی برای آماده شدن برای ورود به بازار اروپا، الکس شوارتز را به عنوان مدیر اجرایی اروپای خود جذب کرده است. الکس شوارتز تجربه فعالیت در شرکت‌های بزرگی مانند AriBNB، پی‌پَل و ای‌بِی را دارد.


نیو ET7 هنوز برای بازار آلمان قیمت گذاری نشده است، این خودرو دومین محصول نیو خواهد بود که در بازار اروپا عرضه خواهد شد. اولین مدل نیو برای اروپایی ها کراس‌اوور نیو es8 است که به تازگی وارد بازار نروژ شده و هفته گذشته در موسسه تست تصادف اروپا مورد آزمایش قرار گرفت و 5 ستاره ایمنی دریافت کرد.


سه مجموعه باتری پیش روی مشتری‌های چینی نیو ET7 است. یک بسته 70 کیلووات ساعتی که بیش از 500 کیلومتر پیمایش ارائه می‌دهد، یک بسته 100 کیلووات ساعتی و یک مجموعه باتری 150 کیلووات ساعتی که به ترتیب توان پیشمایش 700 و 1000 کیلومتری را با هر شارژ ارائه می‌دهند. دو موتور الکتریکی برای نیو ET7 در نظر گرفته شده که هر کدام روی یک محور جانمایی شده‌اند و در مجموع 644 اسب بخار قدرت و 850 نیوتن متر گشتاور ارائه می‌دهند. با این ترکیب، نیو ET7 می‌تواند در 3.9 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت برسد.

 

نظر دهید


در همین زمینه